Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magamnak szúrtam a fülemet,...

Magamnak szúrtam a fülemet, de elrontottam. Hogy csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Már egyszer sikerült kiszúrni, az rendben is volt, de most a 3. lyukat elrontottam. Gyógyszertárban kapható fülszúrótűvel szúrtam, de nem bírtam belerakni a fülbevalót. Remélem nem fog nagyon begyulladni. Mit javasoltok, mivel próbáljam ezután? Tudtok egyéb trükköket, praktikákat? Ez a fülszúrótű nem pálya többé...nem értem, pedig egyszer már sikerült...

2011. nov. 2. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem volna egyszerűbb kilövetni? Egy ezresért fél perc alatt belövik neked, és nincs vele gond. Szerintem ennyi pénzért nem éri meg kínozni magad.
2011. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Semmiképp ne próbáld újra! Elfertőződhet, és nem lesz egyforma a két füleden a lyuk esetleg, nem oda esik stb...

Nem éri meg!!!

2011. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretnék rá költeni. A kérdésre válaszoljatok légyszi :) Tudom, hogy mindenkinek szimpatikusabb a szakszerűség, de már szúrtam fület és semmi baj nincs vele. Csak ezt most jól elrontottam.
2011. nov. 2. 11:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor most egyelőre várj, amíg begyógyul a seb. Aztán szúrd ki még egyszer. Ha egyszer sikerült, egyszer nem, akkor ugyanakkora esélyed van arra, hogy sikerülni fog, mint arra, hogy nem.

Most egy pár napig minden nap fertőtlenítsd le, hogy megelőzd a gyulladást.

2011. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
így tervezem, csak nem tudom, hogy rakjam be a fülbevalót :( túl vékony a tű, vagy mi?
2011. nov. 2. 11:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... nem érné meg inkább egy ezrest kiadni, inkább szenvedsz vele? Nem véletlenül találták ki a piercereket sem...
2011. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
14-es tűt vegyél, amivel a pc-ket is szúrják. kicsit vastagnak tűnik de pont jó. mielőtt átszúrod a füled fertőtlenítsd le valamivel, és kezet is moss minimum kétszer, és az se hátrány ha veszel pár forintért vékony gumikesztyűt és felhúzod. nem értek egyet a kozmetikusos dolgokkal. nekem először kozmetikus csinálta és begyulladt, elég csunyán. magamnak át szúrtam, és semmi bajom nem lett. 18 lyuk van a fülemen, abból 15-öt én csináltam.;) csak figyelj rájuk oda, és 1-2 hetente tisztítsd meg a fülbevalóidat, a füledet pedig fertőtlenítsd le.:)
2011. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen túl vékony volt a tű. Vegyél branül tűt és nem lesz semmi gondod, mivel a segítségével szenvedés nélkül be tudod tenni a fülbevalót.
2011. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 7-es tűvel nekem kicsi lett, a 12/14-es branül vagy infúziós tű jó, gyógyszertárban vettem őket, kb. 5 Ft volt darabja.
2011. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5ft??? hol vetted??? én 280-ért veszem őket...
2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!