Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell fekete hajat szőkére...

Hogy kell fekete hajat szőkére szőkíteni. és utána ráfesteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szőkítőpor+oxi, fele hajad sem marad meg utána, az is élettelen lesz és törik, száraz lesz. szerintem inkább ne tedd.
2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd fodrászra, ő biztosan meg tudja oldani, ha magad akarod csinálni, sokat rontasz.
2011. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves első :) kábé milliószor szivattam le a hajamat feketéből szőkére. Egészséges,derékig érő hajam van :)


Kedves kérdező : Saját madnak ne csináld mert csak elrontod a hajadat, ha rosszúl kevered ki a szőkitő port. Először is menny el egy fodrászhoz ott kiszőkiti a hajadat de nem lesz rögtön szőke ilyen érdekes színe lesz 2 hét után újra vissza kell menni megint szőkit rajta szőkitő por segitségével. Ekkor vöröses lesz a hajszín...utána megint eltelik 2 hét és akkor leszivatja illetve ráfesteni a szőke hajfestéket amit kiválasztottál magadnak és ennyi :)

Árban minden szőkités : 4000 ft szóval 3x alkalom esetén 12. ezer ft lesz,de ez haj hoszodtól is függ...mert ez egy derékig érő haj esetében van. :) Pluss még a hajfesték amit saját magadnek kell megvenni.

Mondjuk az,hogy roncsolódik e tőle a hajad vagy sem...abban igaza volt az első válaszolónak,hogy ez egyén függő :) Ha esetleg így lenne...akkor rendeld meg az Avonból advance technologia sampont,balzsamot és hajpakolást...1 hónap után vissza áll a hajad normál állapotúvá. Sok sikert.

2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!