Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik férfi haj a divatos?...

TíJé kérdése:

Melyik férfi haj a divatos? (14 vagyok)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kopasz. Illetve sokszor látok ilyen szembelógó torzonborz ábrázatot borostával hujjdekúlnak. (lásd: Algida élj szívből reklám) de szerintem az inkább igénytelen.
2011. febr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre céloztam: [link]
2011. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó: [link]
2011. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azért tolom Mach3-mal a fejem, mert sz4rok a divatra. Arról nem is beszélve, hogy legalább nem néznek k.csögnek...
2011. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
09:09 es: Úúú ez nagyon jó haj *-* Nekem is bejönnek az ilyen hajú fiúk. ;D
2011. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
09:09 : osztom :)
2011. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek való a felnyalt haj.

Akinek magas a homloka ill. oldalt kopaszodott kicsit annak bizony kell a frufru h ne legyen érdekes öreges fejszerkezete.

V pedig mindig 0ással utána borotva h ne látszon az a rész.


Jól gondold meg és ne a divat után menj. Mert látod annak a palinak kicsi homloka van neki jól áll. De ha neked magas semmiképp ne olyasmit. Tapasztalatból mondom 2évig volt olyan hajam aminek nem volt frufruja sz*rtak rám a nők.

Most tépett és homlokközépig ér a hajam mindjárt másabb nekem is. és a külvilágnak is.


Mondjuk ez jó haj hossz szempontjából és könnyű beállítani: [link]


Esetleg ez frufruval: [link]

2011. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!