Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát tudnék készíte...

Milyen frizurát tudnék készíteni itthon egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, holnap lesz a barátom nővérééknek az esküvője. nagyon flancos család, nagyon fontos nekik a külső. Az esküvő is egy elegáns hotelben lesz. Mi viszont nem állunk úgy anyagilag, hogy el tudjak menni, most fodrászhoz, mivel minden egyes forintnak megvan a helye.

vettem egy szép koktélruhát,és ehhez kellene egy nem túl feltünő, de szép, nőies haj. időm és türelmem van mindent megcsinálni amit én is tudok. Viszont csak váll felettig érő hajam van, és eléggé kerek arcom.(van egy kis súlyfeleslegem)

Esetleg videót is linkelhettek, már próbáltam nézegetni youtube-on, de azt sem tudom, hogy mit kell beírni.:-(

Előre is köszönök, minden segítséget! :-)


2011. febr. 25. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=w8p64pk0_xU


Írd be, hogy "bridal hair" vagy "hair for weddig" és kiad néhány esküvőre való frizurát.


Azt is mellé írhatod, hogy "round face" (kerek arc) vagy "medium hair" (közepes haj).

2011. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha van hajvasalód vagy göndörítőd szerintem csinálj bele hullámokat..az illik esküvőre :)

írtad,hogy kerek az arcod meg van egy kis felesleged így szerintem ne kösd fel kontyba,mert az csak ki emelné hanem göndörítsd.mint az első videóban amit linkeltek az szerintem nagyon szép..és akár valami hajkiegészítőt is használhatsz ha illik a ruhához(virág,hajpánt) vagy valami szép fülbevaló.

gondolom tudod de sminkel sokat lehet csalni az arcod kerekségéből ha kontúrozod :)

érezd jól magad! (imádom az esküvőket :D:D)

2011. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!