Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen be lehet festetni...

14 évesen be lehet festetni szőkésre a hajamat úgy hogy ne rontsa el a festék? Vagy milyen festéket ajánlot? És hogyha megis lenne az mikor jönne ki?

Figyelt kérdés
A suliban szinte mindenki festi a haját ( 7. osztály alatt is ) Mi a vélemyénetek?
2011. febr. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a hajfestés kémiai folyamat, olyan nincs, hogy nem roncsolja a hajat, főleg, ha szőke hajszínről van szó. A szőke hajszín ugyebár világosítja az eredeti hajszínedet, tehát nem jön ki. Visszafestheted az eredetire max. Viszont vannak nem tartós hajfestékek, bár szerintem nem szőke színhez. Amúgy meg ne állj be Te is a sorba! Ha festeni akarod, azért tedd, mert Neked az tetszik, ne azért, hogy Te is egy legyél a sok közül! A haj újranő, viszont a tövét esetleg óvhatod, ha mondjuk satíroztatsz, vagy nem tom, h hívják, sose csináltattam. 14-18 éves korom között daueroltattam a hajam, nem hiszem, hogy ártott volna neki.
2011. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok, sötétszőke hajam van, és melíroztatom. Mégis azt ajánlom hogyha sötét színű a hajad akkor ne festesd szőkére. Ha kezd kopni az nagyon csúnya és hamar kell újra befestetni, ami káros. Ha mégis nagyon szeretnéd, de egy idő múlva már nem tetszik, akkor hasonló színűre mint az eredeti hajszíned olyanra kell visszafestetni. Az én hajamban nem látszik ha kikopik a melír, de a sötét hajban igen. Az hogy mások festik az nem azt jelenti hogy neked is kell. attól senki nem lesz menőbb.


puszi :)

14/L

2011. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

attol függ hogy szüleig meg barátaid tudnak-e rola

én 13vagyok és nem rég titokban festettem be a hajam.

senki se vette észre mert minden nap csak egy halvány csikot csináltam

most már eltelt azota kb2 hónap és teljesen szöke vagyok senki sem vette észre

szerintem nem kárositja

én a londa hajfestéket használom és nagyon meg vagyok velel elégeve

remélem tudtam segíteni

2011. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát sokat segítettetek! ;)
2011. febr. 26. 23:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon világos barna a hajam. :D Akkoris szarul nézne ki ? xD
2011. febr. 26. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem festess bele melírcsíkokat. Az nem látszik annyira ha kopik (mivel világos a hajad) nem éri meg kiszőkíttetni. Amúgy meg ez hülyeség hogy nem károsítja. Miért ne károsítaná? Hát kiszívják a hajadból a színt, nem ráfestenek. A szőke a legkárosabb. Mert ott leszívatják a hajad. Semmiképp nem ajánlom. Akkor tényleg inkább melír.
2011. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!