Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány alkalommal kell festetni...

Hány alkalommal kell festetni szőkére a hajat hogy látszódjon a hatás?

Figyelt kérdés

nekem sötétszőke (szőkésbarna) hajam volt már 3x festettem és kb igy néz ki mint a csajnak a hajvégein [link]

jelenleg habfestéket használok (egy tubust) jelenleg pedig ezt használom

[link]

ez elméletileg valmi hamvasszőke világosabb árnyalata (a fodrászom javsolta h válassza hamvas szőkét mert eredetileg is az)

az lenne a kérdésem hogy használjak-e 10es erősségűt vagy várjak még pár hónapot még világosabb lesz kb ilyet szeretnék [link]


2011. okt. 25. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is szőkésbarna az eredeti hajszínem,és amikor szőke melírt csináltattam bele,én hidrogénnel csináltam,és normálisan látszódott utána....


13l

2011. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezekben a hajfestékekben nincs egy kis világosító is keverve?? Mert kéne hogy legyen... Az a festék, amit linkeltél az majdnem olyan, mint a Jessica hajszíne, és nem lett olyan a világos alapszínedre??? Érdekes!:(

Próbáld meg szőkítőkrémmel picit világosítani, és utána újra azt a szőkés színt!

2011. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Azt se tudjatok mi micsoda,ossze vissza raktok mindent a hajatokra.....fodraszhoz csak egyszer kell elmenni,egy lepesben megtudja csinalni,es nem kell varni,meg mindenfele festekkel kiserletezni.


Egy fodrasz voltam.....

2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindig ezzel fested előbb-utúbb szőke leszel. A szőke hajfesték egyre inkább szőkít, persze ha a színe maga is egy elég világos árnyalat.

Nekem tetszik az is, ami most van!

2011. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!