Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen apróságokkal tűnhetnék...

Milyen apróságokkal tűnhetnék idősebbnek?

Figyelt kérdés

Sminkre,hajra,ékszerekre gondolok.Pl.vékony szemöldöktől és egy fülben lévő több fülbevalótól látszódhatnák idősebbnek?(hétköznapra nem akarok,csak lesz egy buli amin jó lenne idősebbnek tűnni)

Ötleteket várok:)

Aki NEM a kérdésre válaszol,az ne írjon inkább,mert különben pontozok.


2010. máj. 15. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mutass képet magadról és akkor valószínűleg tudok tippeket mondani. Egyébként gondolom nem vagy még 18 és félsz h nem engednek be a szórakozóhelyre. A füstös smink, hullámos haj (ha hosszúú a hajad) tuti nyerő egyébként.
2010. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok ;)


Szórakozni megyek és még nem múltam el 18 gondolom te is:) Mindenképp füstös szem vagy valami erősebb smink,magassarkú(elég magas legyen)csinos ruha én pl latexben megyek egy csinosabb felsővel...:D én ezeket ajánlom:)

2010. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát én eddig leginkább ruhával tudtam elérni hogy idősebbnek nézzek ki meg persze a magasság nekem nem kellett magas sarkú mert amnélkül is magas vagyok xD de ha te alacsony akkor ami feltétlen kényelmes az nem árt hát nem tudom miért írják annyira a sminket rám 12 évesen smink nélkül is 16-17-et mondtak tehát lehet csak nállam van így de sztem nem olyan fontos nyakig kifestegetni de ez egyén kérdés :)a haj pedig sztem amit írtak a hullámos.. sztem az fiatalít álltalában de ez az arcon múlik de amitől én idősebbnek nézek mindnekit az az egyenes inkább vagy akár a felcsatolot úgy hogy persze lőgnak ki tincsek :) na több nem jut most eszembe de azért sok sikert neked!!
2010. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd egy pár év múlva meg fiatalító trükköket fogtok kérni ...
2010. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!