Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb zsíros bőr...

Melyik a jobb zsíros bőr mattítására Vichy Normaderm Tri Activ vagy Mac Oil Control?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

én a vichy-t próbáltam

kb. 2 hétig tényleg jó, utána már valahogy megszokja a bőr és ugyanolyan lesz, mint régen ... :-(

2011. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vichyvel en is ugy jartam, mint az elözö.

De itt egy tuti tipp: élesztöt keverj össze tejjel, vagy kefírrel, és pár csepp citrommal. ùgy, hogy ne folyjon le az arcodról, ha rákened. kicsit büdös, de a cél érdekében hagyd rajta amíg megszárad, és utána óvatosan dörzsöld le mintha arcradír lenne. Nem fogsz kellemes látványt nyújtani szóval zárkózz be és ne nyiss ajtót senkinek :)

A másik megoldás a bioptron lámpa kék és sárga fénnyel.

Drága, de egy életre szól, és amióta megvan, nagyon szép a böröm. Ha tudsz, invesztálj bele.

2011. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!