Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton voltam fodrásznál...

Szombaton voltam fodrásznál kiszőkíteni a hajam. Többi lent?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy közép szőkére volt festve a hajam kb fél évig elötte viszont rendes szőke volt. A szombati 6 órás kiszőkítés után jelenleg úgy néz ki a hajam, hogy a töve fehér néhol szürke középen sárgás-vörös a hajvégem pedig világos szőke. Az utcára alig merek kimenni olyan ronda lett. A fodrász azt mondta, hogy holnap menjek vissza és vagy tesz bele egy pár melírcsíkot vagy újra nekiáll kiszőkíteni. Mindezért fizettem 8000ft-ot és holnap még ugyan ennyit kéne fizetnem ha újra nekiáll. Szerintetek mit csináljak vegyek én festéket és fessem be? Elképesztő mit művelt a hajammal pedig mesterfodrász!
2011. febr. 28. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél szőke festéket és fesd át az egészet.
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legalább ingyen festi át, vagy ezért is fizetned kell?


Nem sokat tudsz már tenni utólag, szerintem menj hozzá vissza, és beszéld meg vele, hogy ha már így el..szte a hajad, akkor ingyen hozza rendbe, mert neki sem lesz a legjobb reklám, ha megkérdik, hogy ki torzította így el a fejedet. :(

Sajnálom.

2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizetned kell érte megint??

Nekem is tavaly le lett szívatva a hajam és szőkére belett festve. Kicsit foltos lett igy mondta a fodrász, hogy menjek vissza jövőhéten ingyen megcsinálja. Szerintem ez igy korrekt.

2011. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hu sajnálom :S Többé ne menj ahhoz a fráterhoz...Ha mégis,akkor mond el neki szépen h ha igy elcsesztei ingyen minimum megkéne csinálnia normálisabbra,mer igy pocsékra ment a hajad roncssá. Én is igy voltam.. otthon befestettem magamnak
2011. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam nála és azt mondta, hogy szakmailag nagyon jó lett és én laikus vagyok hozzá.Most szültem 3 hónapja és szerettem volna legalább valahogy kinézni hát most megkaptam...

A legdurvább, hogy tudja, hogy nem állunk jól anyagilag és még így is volt képe elkérni ennyit és a helyrehozatal vagy ahogy ő nevezi a végleges eredmény is újabb 8000ft. lenne.Ha nem ismerném már vagy 15 éve biztos kiverném a balhét bár lehet így is mert akárhányszor tükörbe nézek elkap a sírhatnék ma is bújkálva sétáltam a kisfiammal mert mindenki úgy nézett.

2011. febr. 28. 18:52
 6/7 anonim válasza:

Megértelek teljesen, èn is ugyanebben a cipöben járok: a "nagy szépítkezés" után kapkod a böghetnék meg a düroham:S

...szép kis mesterfodrász...

Menj vissza,h faragjon belöled embert - lehetöleg ingyen, és vigyázz,h nehogy szétégesse a hajad!

Bosszantó,h mit csinálnak az emberböl jópénzért:S

2011. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fesd be vmi középszőkével, aztán azzal legalább vmennyire eltakarod a színkülönbségeket..
2011. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!