Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen és melyik az a hajszín,...

Milyen és melyik az a hajszín, amit közönségesnek tartatok egy lányon?

Figyelt kérdés

Én ezeket:

[link]

[link]

[link]

Mondjuk szerintem ez valamilyen szinten attól is függ,hogy milyen a hajszerkezete az illetőnek.Például a platinaszőke nekik kifejezetten jól áll:

[link]

[link]


2011. febr. 28. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 3. képen lévő lány hajszíne nem értem miért közönséges...Szerintem nincs vele semmi baj.


Amúgy nincs olyan hajszín, mert te magad is tudtál linkelni ízléses hidrogén szőke hajat és olyan nőt is akin nem túl mutatós.

2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hajszíntől lesz vki közönséges, inkább a körítéstől. Mármint, kihívó ruhákkal, idióta csücsörítéssel stb. az egyszerű barna hajú csaj is közönséges, de akár hupilila-hidrogszőke hajjal se lesz valaki az, ha amúgy normálisan viselkedik és néz ki (a haját leszámítva)
2011. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hajszín nem lehet önmagában közönséges. Aki tudja viselni, azon a hupilila is inkább bohém.

Közönségessé bármelyik színt a viselője teszi.

2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem a legközönségesebb szín az a vörös, amelyik szinte már pirosas-rózsaszínos műhatású.

a platinaszőke akk, ha agyonszolizott, műbarna bőr társul hozzá, és kacsaszáj (+ műmellek, + egyéb nyalánkságok)

2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hajszín. Szerintem inkább öltöködésben mutatkozik meg,hogy ki közönséges és ki nem. Az első képen lévő csajt mondjuk elképzeled normális ruhában és mindjárt nem közönséges.
2011. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kib szott mahagóni. Nem extrém mint a paradicsompiros, de nem is természetes. Az esetek 10%ban áll csak jól, általában nagyon sápadt kék szemű embereknek. Viszont sötét bőr és szem mellé olyan közönséges.
2011. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se a hajszín a közönséges, hanem az összes többivel együtt válik azzá. Pláne, ha mondjuk a platinaszőke hajat hagyják lenőni, és a hajtő sötétbarna... na az tényleg közönséges.

Vagy amikor a szőke különböző árnyalataival van befestve, és minden csíknál frankón látszik, hogy mikor volt befestve...

Vagy amikor ilyen csibesárga színű lesz a "szőke" haj... na, nekem az a halálom.

Ha már szőkítve van a haj, akkor legyen ápolt. Ellenkező esetben közönséges és olcsó.

2011. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mar meg se haragudj kedves kerdezo, de miert kozonseges egy szep barna haj, mint pl. az utolso kepen?Es az elso kettovel sincs semmi baj, csak annyi, hogy nincsenek kiretusalva es megfeleloen vilagitva, mint a ket altalad valasztott kep.
2011. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

abszolút körítésfüggő, de sok a platinaszőke és főleg manapság a koromfekete hajú ilyen csaj. én ezt vettem észre. persze kivételek léteznek. még mielőtt valaki megkövezne...

21/L

2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden hajszínt lehet igényesen hordani sztem, inkább a hajfestés milyensége és a körítés az, ami igénytelenné teszi. De mondjuk a hirtelenvörös, az elcseszett padlizsánlila, a platinaszőke és az a tipikus hideg fekete rendesen az tud lenni (főleg ha le van nőve, és gagyi festékkel vagy rossz fodrász által van festve).
2011. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!