Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kipattogott a bőröm és...

Nagyon kipattogott a bőröm és mivel zavar, nyomkodom és ezután foltok is maradnak. Van valami házi praktika vagy bármilyen termék ezek kezelésére?

Figyelt kérdés
Kamasz már nem vagyok (lassan 25 éves leszek),de az utóbbi időben nagyon kipattogott a bőröm. Ez valószínű attól is lehet, h abbahagytam a fogamzásgátló szedését. A lényeg, h csúnya a bőröm és ráadásul nyomkodom, mert zavar és utána foltos marad. Kozmetikus, bőrgyógyász az utolsó helyen. Ha már a foltokat valamivel halványítani tudom, ideiglenesen az is tökéletes lenne.
2009. febr. 17. 10:37
 1/5 anonim válasza:
Van egy zineryt nevű ecsetelő nekem bevált, ha jól emlékszek akkor fel kell iratni a házi orvossal.
2009. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ki fogom próbálni.Remélem használni is fog.:-)És ez most a pattanásokra jó csak,vagy a foltokra is?
2009. febr. 20. 11:24
 3/5 anonim válasza:

Pattanásokra és miteszerekre.

De ha beírod egy nagyobb keresőbe, hogy zineryt ecstelő akkor többet is megtudhatsz róla és mások véleményét, tapasztalatát is elolvashatod.

2009. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megvettem,reggel már be is kentem vele az arcom.Remélem minél hamarabb látható lesz a javulás.Egy kérdés még:Szabad közbe alapozót,púdert használni?Mert én sajna ilyen képpel nem megyek ki az utcára anélkül,h ne alapozóznám be jól a képem.Előre is köszi a választ!
2009. febr. 24. 11:22
 5/5 anonim válasza:
Nyilván jobban hat ha nem kensz rá semmit de nemtudom h egyépként befolyásolja-e ha kensz fölé még egy réteget.
2009. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!