Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valamilyen termék (vagy...

Van valamilyen termék (vagy házi praktika) amitől gyorsabban nőne a hajam?

Figyelt kérdés
Ilyen, szépségvitaminokra gondolok, vagy teakeverékekre esetleg. Gyógyszertárast nem igazán szeretnék, kivéve persze ha vény nélkül kapható. Köszi
2009. nov. 8. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
a B-vitamin tényleg hatásos?
2009. nov. 8. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
minden második kérdés erről szól.. nem nincs iylen, csak azért adnak mindenféle sza*t a boltokba, h több pénzük legyen de semit nem hatnak.. a haj általában évente 15 cm-t nő, nyáron gyorsabban, de ezen nem lehet változtatni
2009. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem több fodrász mondta már, hogy ártani nem árt a szépségvitamin, de attól ne várj csodákat... tehát ha havonta egy centit nő a hajad, nem fog tőle másfél-két centit.

VAn akinél sikeres, szerintem ez placebo. Elhiszi, és így nő neki. Amivel semmi baj sincs, mert legalább elérte, amit szeretne. Bár én hiába hittem benne, nem segített.

Egyszerűen adottság kérdése is.

Én nemrég döntöttem úgy, hogy inkább kevesebbszer vasalom a hajam (heti 1 v. max 2szer) és akkor az évek óta hátközépig érő hajamból lehet akár derékig érő is.

Annyi mindent próbáltam már, rendesen, kúra szerűen... barátnőm is. Vitanolc, bánfi, revalid, stb... Kicsit fényesebb és erősebb lett talán, dehogy gyorsabban nőne... Felejtsd el.

2009. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Állítólag a sör hajnövesztő hatású. De ne azzal moss hajat, inkább idd meg.:)
2009. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1 tojás ságája

1 -2 kanál ricinus olaj (gyógyszertárban kérd)

1 löttyintés konyak= 1 adag

keverd és tedd a fejbőrre

hetente 1 * mindig frisset

1 órán át hagyd hatni és meglátod nő mint a gomba na jó nem azonnal de 1,5 hónap múlva látni fogod azt a sok kis hajszálat és dúsabb is lesz tőle.. próbáld ki aztán számolj be róla, hogy neked is használt-e...

2009. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!