Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok, bőrradír borotválk...

Fiú vagyok, bőrradír borotválkozás előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Utána. És várj legalább fél órát, mert ha érzékeny a bőröd, könnyen kipattoghat.
2011. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vagy-vagy.


A borotvával is simán lehúzod az elhalt sejteket, teljesen fölösleges bőrradírozni is.

2011. márc. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csajoknál ajánlott a lábat leradírozni szörtelenítés előtt...főleg borotválkozás előtt...sztem előtte neked is:)

22L

2011. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha régi típusú, késes borotvát használsz (straight razor), akkor nem kell bőrradír, mert olyan leszel utána, mintha kozmetikustól jöttél volna.
2011. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne!A borotvával eltávolítod az elhalt sejteket is.A radír irritálná,érzékeny esetleg piros foltos lesz.2-3 nap után ajánlanám.
2011. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PintyiPintyöke válasza:

Borotválkozás előtt!!!

Ha gyenge, ismert, szupermarketben kapható márkának a borotválkozást előkészítő bőrradírját használod, közvetlenül előtte, ha valamilyen kozmetikum cég termékét használod és erősebb a hatása, 24 órával előtte.

Tapasztalatból beszélek, volt férjem évekig használt ilyen termékeket.

2011. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha tényleg fiúnak ,majdan remélhetőleg férfinak fogod magad tartani,akkor szerintem viselkedj fiúként,majd férfiként!

Tehát ne akarj ilyen csajos hülyeségeket használni! A férfiak arcbőre amúgy is más szerkezetű,mint a nőké. Ez a sok kencefice csak tönkre vágja a bőrt!

Amúgy,ha már itt tartunk,a kozmetikai ipar a világ egyik legkifizetődőbb svindlije,mert nem lehet utólag kontrollálni,hogy mi lett volna,ha nem használtad volna azt a sok kencét,nincs garancia,nincs kontroll lehetőség.

Szerintem,legyen egy krém akár milyen légáteresztő,annál jobban nem tud a bőr lélegezni,mint amikor nincs rajta semmi. Szóval használj egy jó minőségű pengét,és zselét,vagy habot,majd utána egy jó arcszeszt,vagy balzsamot,és kész!

2011. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!