Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most lettem szőke, ami nagyon...

Most lettem szőke, ami nagyon tetszik. De a bőröm nagyon fehér, és "egybe olvad az arcom a hajammal". Menjek el szolizni? Mivel tudnám hangsúlyozni az arcom vonásait?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem undorító hidrogénszőkére festetted, akkor nem nagyon lehet ilyen probléma... Én is szőke vagyok (eredetileg is, csak világosabbra festettem) és természetes szőke hajszínem van, ami nem fehéres, és illik hozzá a fehér bőröm. Ha elmész szoliba, akkor meg hidrogénszőke-szolis plasztikcica benyomását fogod kelteni.....
2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szemed feketével erősen hangsúlyozd. ha ezt nem szeretnéd, akkor próbálj ki valamilyen erősebb rúzst (vörös, pink, narancsos, lilás, mindenféle:)). kísérletezd ki, h neked meilyen árnyalatok állnak jól. ehhez egy lágy tiszta olyan nem is tudom. vizes hatású szemsminket ajánlanék. vagy nem tudom milyen az:D de az a lényeg, h ilyen tiszta. a lényeg, h amiket sminkelésnél amúgy is hangsúlyozunk, azokat kell hangsúlyozni. de én egyszerre csak egyet, azaz vag a szemet, vagy a szájat ajánlanám, mert nekem akárki akármint mondd, a 2 együtt sok. főleg hétköznap.
2011. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszöm :) .. nem hidrogén szőke vagyok, és nem akarok annyira barna lenni mint a missek..
2011. márc. 2. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak szemléltetni akartam, hogy a platinaszőke haj nem egyenlő a gusztustalan megjelenéssel. :)

2011. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pirosító!!!
2011. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. amit leírtam szemléltette a 3. válaszoló:):) mondjuk az utolsón britney pont olyan furán egyszínű:D és szerintem tényleg ne menj szoliba ezért, náron úgyis lebarnulsz és akkor majd kipróbáálgatod, h mennyire kell vagy lehet visszavenni az erősebb hangsúlyozásból:
2011. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!