Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett zöldes árnyalatú a...

Miért lett zöldes árnyalatú a hajam?

Figyelt kérdés
próbálkoztunk a szőkével, de inkább csak felül lett csibesárga, szóval kb 1 hónap után vissza akartam festeni barnára. Vettem is egy középszőke Garnier hajfestéket, de olyan furcsa zöldes árnyalata lett és nem is fogta be teljesen. Miért van ez? Befessem mégegyszer barnára?
2011. márc. 3. 20:00
 1/1 anonim válasza:
ugyanez van velem is..:S és senki nem tudja megmondani nekem se.én is szőke voltam 2 hónapig,és visszafestettem barnára..azóta 5ször volt befestve a hajam,és a tövemnél..zöldes sárgás,vöröses színű.Annyira undorító..főleg napon látszik.Bár az egész hajamon lehet látni azt a zöldes színt,de az még nem annyira feltűnő...
2011. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!