Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tusfürdőt használsz?...

Milyen tusfürdőt használsz? Szereted? *. *

Figyelt kérdés
Kort&nemet,PLZ.
2011. márc. 3. 20:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Baba vörös szőlő&rózsa. IIMMÁÁDDOMM(L)
2011. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 20/L
2011. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
44%

Hogy te mekkora hülye vagy, kérdező:D

Azért mert a válaszoló tudja, hogy mit ken magára, mennyi méreg van a tüsfürdőkben, attól még nem tudományoskodik, csak tájékozott!!

Hosszú távon ezeknek a tüsfürdőknek a használata rákkeltő, de a reklámfogásokkal el tudják adni, az olyan idióta embereknek, mint amilyen pl TE vagy.

Én már ezer éve nem veszek ilyen Dove ,Nive...meg szarokat, mert nem elég, hogy teli van méreggel (erről magad is meggyőződhetsz, ha rákeresel a hatóanyagokra), de ráadásul tesztelnek állatokon!!! Ez nem tudományoskodás, hanem tudatos életmód...

2011. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Utolsónak:te mivel tisztálkodsz? Mert én pl. a szappanokban lévő valamelyik anyagra allergiás vagyok:S Ja és nem ilyen dove meg ilyeneket vettem, hanem bio szappant:S
2011. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

sárgabarckos Nívea

29/N

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
32%

Nem hiszed , hogy több méreg van benne? Jesszus , mennyire buta vagy.

A testápolókban tudod mi van? KŐOLAJ. Azzal kenegeted magad, miután tusolás után jól kiszárította a bőrödet az egyik rákkeltő tenzid, a Sodium Laureth Sulfate....

Az egész egy nagy reklámfogás, parasztvakítás...


Az egy dolog , hogy te elzárkózol a tudatos életmódtól, de másokat nem kell leszarozni, mert te a rákkeltő kozmetikumokat választottad.



Ilyenekkel butítják az embereket:


Nézzünk pár hazugságot és tévhitet, ami a készítmények drágítására és visszaélésre ad lehetőséget:


* Q 10. A ubichinon enzimkomplexushoz tartozó vegyület. A bőrön át nem szívódik fel, egyébként is az emberi szervezet elegendő mennyiségben állítja elő, ezért a kozmetikumokban való alkalmazása vitatott. Ha mégis hiány lépne fel belőle, csak belsőleg lehet pótolni.

* Kollagén (Collagen). Nagyrészt vágóhídi hulladékból származó hatóanyag. Nedvesség megkötő képessége közepes, de nem tartós. Egyes gyártók állításával ellentétben nem tud behatolni a bőrbe, és nincs ránctalanító hatása! Viszont alkalmazásakor fennáll a BSE (kergemarha kór)- veszély. 2005-ben találtak a kereskedelemben olyan (népszerű) ránctalanító krémet, amelyből kimutatható volt a kergemarha-kór vírusa! Ugyanis a BSE-vészben elhullott állatok tetemét felvásárolta a kozmetika ipar, mivel az élelmiszer iparnak tilos volt azt hasznosítania (a kollagént ugyanis a marhák bőréből vonják ki). Egyedül hidrolizátum formában képes javítani a bőr struktúráján, de véglegesen beépülni ebben a formában sem tud. A kollagénrostjaink állapotát leginkább vízivással őrizhetjük meg.

a bőr mélyebb rétegeibe is bejuttatja a vizet". A bőrbe felesleges bármiféle nedvességet is kívülről betuszkolni! Ugyanis a bőr hidratáltsága nem azon múlik, hogy mennyi vizet viszünk be, hanem azon, hogy mennyire aktív az NMF (nedvességmegkötő faktorok) működése.

2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!


Én csakis alverde BDIH minősítésű tusfürdővel..kb 500 ft , dm saját márkás terméke, a te érzékeny bőrödre is vannak tusijaik, próbáld ki a jojobásat, színtelen, szagtalan, teljesen természetes.

2011. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%

Akit érdekel mennyi mérget kenünk magunkra, és mivel butítanak minket a reklámok, az olvassa el ezt:


[link]

2011. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
0%

És ezt is...szerintem ha elolvassátok, kidobjátok az összes kozmetikumot:

[link]


Bocsánat a kitörésemért, de nagyon dühít ez a hozzáállás.

Érdemes elolvasni, és inkább higyjünk egymásnak, mint a reklámoknak.

2011. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

14:39

Kit érdekel,egyszer élek,nem rontom el....1.nem jön be a link,2 nem is érdekel...


Amúgy én vagy fa kakaósat használok(csak azt szeretem) vagy adidas,vagy van egy amit Magyarországon nem lehet kapni,ezért hozatom,azt is imádom:)

2011. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!