Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki fiuknak kozmetikushoz...

Ciki fiuknak kozmetikushoz menni? 17/F

Figyelt kérdés

Hát van egypár pattanásom párhonapja ismerős kinyomkodta őket utána arányleg egész szép volt az arcom, de most ujra előjöttek és az ismerős már elutazott... ugyhogy szeretnék valami kozmetikust keresni... de félek hogy bemegyek és 20 cicababa röhögve nézz rám:D

Előre is köszi a válaszokat.. am ha valaki Békés környékén lakik akkor mondhatna egykér árat is..Köszi:)


2011. márc. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem az...inkább legyél igényes és menj el kozmetikushoz mint hogy úgy hagyd :)
2011. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Az ápolatlanság a ciki! Menj el, nem lesznek röhögős cicababák, nyugi. Anyukádnak nincs kozmetikusa?
2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! A kozmetikus fog a legkevésbé csodálkozni rajta..
2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kozmetikus örül neked,végre nem csak csajok,hidd el!
2011. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem ciki. Én is kozmetikus vagyok, és néha beesik egy két 16-18 éves fiú is. Senki nem fog kiröhögni.


21L

2011. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Inkább menj el, mint hogy tiszta ragya legyen a fejed, hidd el, az sokkal rosszabb.
2011. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3, 17 éves fiú is van.Rendszeresen járnak.Nálam az árak 2500-3500-ig terjed arctisztításnál.
2011. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ,keresek valami jo kozmetikust akkor, mert fogalmam sincs hol vannnak ilyenek :D
2011. márc. 7. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy 20 csaj nem fog kiröhögni,mert ahány helyen jártam egyszerre nem volt több mint 2 egyén :d
2013. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!