Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rossz hatással lesz ez a...

Rossz hatással lesz ez a fejbőrömre?

Figyelt kérdés

Megmostam a hajam 9 óra előtt és elég sok sampont tettem a hajamra.Vagy 3x-4x samponoztam,de persze így egymás után,szóval nem úgy,hogy leöblítem és utána megint samponozok és folytatom többször ezt.Majd rákentem a hajamra a placentás hajpakolást,most 10 perce mostam le,de rosszul éreztem,hogy a hajam hosszát lemostam és a hajtőnél pedig már szinte száraz volt a hajam,mert oda nem kentem és ilyen esetben nekem már kezd zsírosodni(vagyis,hogy félig vizes-félig száraz). Ezért megint tettem rá sampont,de úgy érzem,hogy elcs.esztem vele a hajam.Szerintetek ez nagyon káros?

Ja,és most gubancos a hajam.


2011. márc. 6. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer nagy galibát nem csinátál, de máskor nem kéne ilyen hercehurcának kitenni a fejbőröd.Biztos jól kiszáradt.Máskor mosd meg 1 szer de alaposan közben max 2 x samponozz.Majd öblíts le és jöhet a pakolás amit a fejbőrödbe is kicsit bemasszírozhatsz.Ennyi.Nem kell túlcifrázni.
2011. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túléltee.:) Fényes lett reggelre.:D
2011. márc. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!