Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász megtudja nekem...

A fodrász megtudja nekem csinálni elől a hajam olyanra mint ami Lady Gagának van?

Figyelt kérdés
mármint,hogy énis vasalom elől és egyenes is olyankor, de hogy ne öszevisza álljon hanem olyan rendezetten mint neki..
2009. febr. 18. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Ki az a Lady gaga??
2009. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Akkor igen ha dús,vastag szálú a hajad mint Lady Gagának.Ha ritka akkor nem valószínű hogy pont azt a hatást éritek majd el.
2009. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Első válaszoló: ha már arra van időd, hogy ide írj, az nehezedre esett volna, hgy beírd google-be a nevét?

[link]

Ő Lady Gaga.


Egyetértek a második válaszolóval, kevés vagy vékonyszálú hajjal inkább hagyd, egyébként biztos megoldható.

2009. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Én kérek elnézést, nem tudtam, hogy az énekes bige már az alapműveltséghez tartozik..


Igyekszem pótolni a hiányosságaimat..

2009. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem mondta, hogy az alapműveltséghez tartozik vagy hogy tudnod kéne ki ő. Csak annyit írtak, hogy beírod a google-be a nevét és kidob több ezer oldalt róla...
2009. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a hajam, mint a Lady Gagának. Megtudja csinálni a fodrász, ha vékonyabb is a hajad, akkor hátrább (a fejtetőnél) kezdi a frufru vágást.


És annyit az előző hozzászólásokhoz, hogy a kérdező arra volt kíváncsi, hogy lehet-e olyan haja, mint a Lady Gagának, nem pedig arra a "haszontalan" válaszra volt szüksége, hogy "ki az a Lady Gaga?"....

2009. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Kedves bölcs utolsó!

Ahhoz, hogy az ember válaszoljon talán tudnia kellen ki az, nemde?

Akkor éppen nem volt időm utánajárni ennek a bőszen fontos személynek, ezért gondoltam egyszerűbb, ha a kérdező belinkel egy képet, mire is gondol...

De Nektek hála végre sikerült megoldani ezt az őrült fontos problémát is.

2009. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jajh ne vitatkozzatok:(

lady gaga egy énekesnő nah

hát dús a hajam és vastag és erős.. ezzel nincsen gond

csak hogy göndör, és hogy ugye elől vasalom, és hogy őő meglehet e igy is oldani hogy alapból nem egyenes

de ezek szerint igen

köszönöm:))

2009. febr. 19. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:
az egy paróka.de amúgy ilyen formájút nehezen ellehet érni.
2009. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
paróóka? nem hinném
2009. márc. 23. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!