Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben kérem a segítsége...

Hajfestésben kérem a segítségeteket!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Teszek be képeket is,aki esetleg tudd nekem segíteni,tudjon mihez viszonyítani.


Eredetileg sötétbarna szinte fekete hajam volt.

Ehhez hasonló:

[link]


2 éve úgy döntöttem,hogy vörös szeretnék lenni.

1 évig voltam vörös,amit ma már nagyon bánok!

A vörös ilyen színű volt:

[link]


Itthon egy idő után elkezdtem visszabarnítani,

3 havonta festettem,eddig 5 alkalommal.

Jelenleg ilyen a hajszínem:

[link]


Megtetszett a sötétszőke-világosbarnába átmenő szín.

A kérdésem az lenne,hogy ha ezt megcsináltatom

fodrásszal akkor kell szívatni a hajamból?

Illetve kb mennyi alkalom míg befogná a hajamat és ez által mennyit károsulhat a hajam?

Ilyesmi színt szeretnék:

[link]


Még sosem voltam szőke,még nincsenek tapasztalataim ilyen téren,aki tudd nekem segíteni ebben az kérem írjon.

Akinek esetleg valami tanácsa is van,azt is szívesen fogadom.


2011. márc. 8. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp kell szivatni a hajad, de számíts rá, hogy attól is kap egy narancssárga beütést a színe, tehát többszöri hajfestés után lesz csak egyenletesen olyan színű, amilyet szeretnél. Nekem a világosítás után nagyon el kezdett töredezni a hajam, szóval rendszeresen kell használni pakolást, regeneráló sampont, ilyesmit. Egy idő után helyre jöhet, ha vágatsz a végéből rendszeresen meg ápolod is.
2011. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi szépen a válaszodat :)

Délután szétnéztem a boltban a hajfestékek között és megláttam ezt az új márkát,a képen látható szín,pontosan olyan amit szeretnék :)

Ez:

[link]


Akkor nem úszom meg azt,hogy leszívják a hajamat?

Erről csak rosszat hallottam és nem szeretném,hogy tönkremenjen a dús hajam :/


Aki tudd még segíteni az írjon :)

2011. márc. 8. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:
hát azt tudnod kell, hogy nem mindenkinek a haját teszi úgy tönkre a szőkités, ahogy te gondolod:). ha dús, erős hajad van, és fodrásznál(!!) szőkited, valószinű, hogy szinte egyáltalán nem fog károsultnak látszani a hajad. viszont ha ritka, vékonyszálú, gyenge hajad van (és mondjuk otthon végzed el az eljárást), szerintem elkezdhetsz paróka után nézelődni:D. összegezve, szerintem nyugodtan menj el a fodrászodhoz és csináltasd meg:), de ne feledd utána figyelmesen ápolni. (ajánlom a kallos placenta pakolását, az kimondottan szőkitésen átesett hajra van, szépen helyrehozza, valamint ápolja azt.
2011. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én is syossal vagyok festve, elég jó kis hajfesték, de viszonlag gyorsan kopik. legalábbis a vörös árnyalata:)
2011. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia köszi a segítségedet :)

Erős és dús hajam van,most megnyugtattál egy kicsit :)

Aki még tudd írni az írjon.

2011. márc. 10. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. na sikerült?:)
2011. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!