Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi azzal is spórolunk, hogy...

Mi azzal is spórolunk, hogy pl. nem veszünk sampont/ tusfürdőt külön, hanem a hajunkat, és testünket is egyfélével mossuk meg vagy csak samponnal, vagy csak tusfürdővel, amelyik épp van itthon. Csinál még valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi nem.
2011. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
anyagilag sztem ugyanott vagy. vegyél gyógyszertári sampon alapot és használj szappant. az olcsóbb úgy. szerintem
2011. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tusoláshoz a legjobban a Nivea szappanját szeretem használni, a párom meg Baba szappant, három hónapig kitart egy-egy szappan nálunk. Sampont-balzsamot viszont külön használunk. :)
2011. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csinálok ilyet. Ki nem bírnám ha nem moshatnám meg normálisan a hajam. Amúgy 300Ft ér már tök jó samponokat lehet kapni.
2011. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A hajam nagyon gyorsan zsírosodik de a bőröm meg porzik olyan száraz, nekem nem lenne jó. De én is szeretem a szappanokat, és olcsóbb (állatokon nem tesztelt) sampont használok.
2011. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi nem. És ha spórolnom kellene valaha bármin az a rezsi lenne.
2011. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A sampont magamra nem merném kenni, mert rettentő száraz a bőröm és ekcémás is, szóval felejtős.

A hajam pedig 'kincs', így a sampon-balzsam-pakolás elmaradhatatlan.

Én is inkább máson spórolok. Persze ez nem azt jelenti, h rossz vagy helytelen, ahogy ti csináljátok, de én nem ezt a módszert választom a spórolásra.

2011. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kb ugyan ott vagytok, mert mindenhogy elfogy a mennyiség. tehát amilyen gyorsan elfogy mondjuk egy tusfürdő a testre+hajra, annál lassabban fogyna el külön külön a sampon meg a tusfürdő. egyszer csináltam ilyet strandon, mikor elfelejtettem sampont vinni, hát hülyét akartam kapni..:)
2011. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fodrász sampont és balzsamot használok(fodrászkellékesből), így legalább fél éves adag megvan egy sampon árából...tusfürdőt meg babáknak valót használok, mert épp egy allergiás kiütéses dologból jövök ki, amit 3 napi nivea tusfürdő okozott...:(
2011. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi mennyiséget használsz el, csak nem kétfélét veszel, hanem egyfélét gyakrabban. Logikus?
2011. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!