Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon érzékeny a bőre...

Akinek nagyon érzékeny a bőre és kipattog, szőrtüszők, begyulladások keletkeznek borotválkozás után az hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
Elektromos borotvát is használok ( [link] és Gillete Mach Fusion(rezgos),de probaltam mar a mach 3-t is.
2011. márc. 10. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Arcszesz, mélytisztító krém.
2011. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Használok és próbáltam már 1000 féle balzsam,aloeveraas teatree olajas,nivea sensitive,meg hasonlo bortovalkozasi zselet,arclemosot...
2011. márc. 10. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teafaolajat.Vizes vattapamacsra 1-2 csepp és ezzel dörzsöld be a bőröd.Vagy pedig sheavaj(biobolt) magában.
2011. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sheavajat még nem probaltam,de utana olvasva irtak,hogy magas A vitamin tartalma miatt nem használhatják váradosok. En olyan gyogyszert szedek még fél évig aminek egyik feltetele,hogy A vitamint nem szedhetek....


Teafaolajat regen használtam pattanásokra...de nem mulaszotta el.


SOkat hasznaltam viszont

[link]

avonos balzsamot ami teafa olajat tartalmaz...

2011. márc. 10. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyel a bőr hidratálására és érzékeny bőrre való termékeket választ.Próbáld meg a mandulaolaj hígított változatát.
2011. márc. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Avon azt hagyjuk.Azokban nincs hatóanyag csak ráírják.Nem hinném, hogy bajt okozna a Shea de akkor inkább ne kozkáztassunk.

Azt javasolnám,hogy készíts házilag körömvirág olajat(1-2 dl extra szűz olivaolajban 4 hétig érlelj napos helyen szárított körömvirágszirmokat kb 4 evőkanálnyit. majd szűrd le és tedd egy sötét üvegbe hűvös helyre.)Ebben is van valamennyi béta karotin az A vitamin elővitaminja de ez nem okoz gondot.)2. válaszó voltam és kozmetikus.

2011. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Roaccutane gyógyszert szedek 40mg naponta. Ez magas A vitamint tartalmaz és azt írják,hogy nem szedhető:

- Ne szedjen A-vitamin tartalmú készítményt a Roaccutan kezelés alatt. A két készítmény együttadása fokozhatja a mellékhatások kialakulását.(mivel megnöveli a mellékhatások esélyét)


AKkor lehet konzultánom kell a kezelő orvosommal,hogy az idág használt körömvirág krémet (Natura vita Szortuszogyulladás csokkento kremet abba kell hagynom)

2011. márc. 11. 12:48
 8/8 A kérdező kommentje:
KOszonom szepen a valaszokat (Y)
2011. márc. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!