Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás ellen mi a legjobb...

Hajhullás ellen mi a legjobb szer vagy praktika?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja rettenetesen hullik a hajam,nem tudom mitől lehet,de nagyon zavar!
2008. szept. 29. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Probald ki a revalid termekeket(gyogyszertarban kaphato).

De ha nagyon hull en ajanlanam, hogy fordulj orvoshoz mert tobb mint valoszinu, hogy valami betegseg okozza.

2008. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam 4 hónapja. Kb a fele hajam kihullott. Mindenképp menjél el orvoshoz, mert számtalan oka lehet. Lyukas fog, túl sok stressz, magas láz az utólsó 2 hónapban, szervi baj, stb. Nekem nem találták az okát.

Revalid kapszula 3 hétig 2x3 naponta, aztán csökkentettem. Bánfi termékcsalád: sampon, szesz, balzsam. Kb másfél hónap alatt helyreállt, már látszanak a 3-4cm-es hajszálak. Szívesen adok tanácsot, ha úgy gondolod, írjál emailt.

2008. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg ha hosszú a hajad, szerintem le is vágathatnád rövidebbre. Nekem sem hullik már úgy, ahogy hosszabban hullott.
2008. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha góc van a szervezetedben mindegy, hogy milyen hosszú a hajad, a rövid is hullani fog!
2008. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyél zöldséget mint pl karalábé vagy hasonlok valamint béres csepp (20 csepp/nap + 100mg C vitamin;))
2008. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!