Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti egyszer 6 perc szolárium...

Heti egyszer 6 perc szolárium elegendő hogy látszódjon is valami?

Figyelt kérdés

Ennyit tudok menni csak sajnos, elég drága.

Nyárra szeretnék vmi kezdő színt.

Gyakorlatilag tejfehér, és eléggé pattanásos bőröm van. (hátam, mellkasom egyaránt)

Ez azokra is jó lehet?

17/F


2011. márc. 11. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ milyen csövek vannak a szoliba. De ha bemész ott megmondják neked hogy mennyit ajánlanak kezdésnek. Én 6 perccel szoktam kezdeni így tavasszal. Ha gondolod leírom hogy szoktam menni felfelé: 6,6,8,8,10,12,15.. 15-nél többre nem nagyon érdemes menni mert az már azért elég durva .. heti 6 perccel elég lassan fogsz lebarnulni, nem nagyon fog látszani.

Arra figyelj hogy szoli után pár óráig ne fürödj. És még annyi hogy testápoló használata is ajánlott mert jobban látszik a hatás és nem lesz száraz a bőröd sem.

A pattanásokra pedig természetesen jó mert leszárítja őket.

2011. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Szia!


Egyáltalán nem szeretnélek leszólni, nehogy úgy vedd, nekem is tanácsolták a pattanásokra a szolit, azonban én nem vállaltam be. Nekem volt olyan előítéletem, hogy eléggé férfiatlan a szolárium és nem igazán érzem úgy magam, hogy olyan testem lenne, amivel szoliba mehetnék... :S


Egyébként ha lehet egy tanácsom, mellőzd az ilyen dolgokat. :) Nem feltétlen jó az, ha valakinek van "színe", mivel azon látszik, hogy nem természetes, hanem szolis. (például hajszínhez általában passzol a bőrszín és szemszín, tehát igazából kiszúrható és néhány esetben tényleg visszataszító).


Próbálj arra figyelni, hogy inkább mással tűnj ki, figyeljenek rád fel. Egyáltalán nem durva szerintem, ha valaki tejfehér, próbálj máshogyan majd lebarnulni. :) Ha van kertes házatok, akkor tanulj az udvaron, a medencében is könnyebben barnul az ember, segédkezz a házkörüli teendőkben félmeztelenül, esetleg ha nem ilyen házban laksz, akkor ha van kertetek, menj ki oda, legyél többet napon. :) Tudom, hogy ma nem divat például lent "lógni" az fb, msn világában, de én igazából visszasírom azt az időszakot, mikor még lehívtuk egymást focizni, jót mozogtunk, ökörködtünk egy sort és nyár végére kellemes színünk is lett... :)


Tényleg ne haragudj, hogy nem 100%-ban a kérdésedre válaszoltam, ez a véleményem.


20/F

2011. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig én is azthittem hogy férfiak nemigazán járnak szoliba.

Aztán rá kellett jönnöm hogy nagyon is járnak.

Multkor mikor mentem 3 pasi állt előttem a sorban, és mindegyik negyed órára ment :O

Szóval hát picit férfiatlan,ahogy elöttem írták, de szerintem simán mehetsz, és ha eljársz tényleg hetente egyszer, elég jó kezdőszíned lesz :)

16/l

2011. márc. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok feka lenni, csak tényleg valami kis színecskét, meg kevesebb pattanást és heget.

A kintlevős focizós dolog meg stimmel, elb*sszuk mi is kint az időt rendesen.

Csak most ugy szeretnék már nekiindulni, hogy nem tejfehér vagyok, mert annak általában az a vége, hogy leégek mint a szar...:XD

az hogy nem férifas, lesz*rom..:D

2011. márc. 12. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég. Én 2 hetente 20perce megyek,bár én már 4 hónapja szolizok,és nem az a sötétbarna a bőröm,csak nem vagyok fehér!:)
2011. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
ha azt akarod h pár év múlva olyan legyen a bőröd mint egy öregasszonyé és hogy teljesen kiszáradjon a hajad az pont elég és nem is tesz jót szinte semminek
2011. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eva.eva ***** válasza:
23%
Igazabol pont te vagy az a tipus akinek nem kene jarnia :/
2015. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!