Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajon mennyire...

Középbarna hajon mennyire intenzív rézvörös szín érhető el hennával? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz fordulnék, akiknek hasonló színű a hajuk, esetleg ismerősük tapasztalta ki, hogy milyen árnyalat jön ki, ha azt hennával festették be, méghozzá rézvörössel.

Nekem kábé ilyen árnyalatú a hajam, maximum kicsit világosabb: [link]


Szeretném, ha linkelnétek képet, hogy milyen árnyalatra számíthatok, ha HENNÁVAL festem be, és a rézvöröses a cél. Tudom, hogy ezzel annyit nem lehet világosítani, meg kopik is... Ezért is vagyok kíváncsi, mit tapasztaltatok. A válaszokat előre köszönöm! :)


2011. márc. 11. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

[link]


55. oldalon van egy táblázat arról, hogy milyen hennával milyen árnyalatot várhatsz (:

Ha jól láttam, sötétbarnánál nincs rézvörös, csak barnásvörös.

Persze lehetnek más keverékek is.

2011. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum napsütésben lesz egy enyhén vörösees fénye, azonkívül meg se fog látszani.
2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Habár én még nem használtam hennát, olvastam tapasztalatokat és szerintem befogja.

[link]

Szerintem te is keresgess itt mixeket. :)

2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor azt hiszem, egy ilyen keverékes dolgot majd ki fogok próbálni, ha nem megy, akkor meg jöhet a rendes festék...

2011. márc. 15. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!