Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Az indiai haj nagyon...

Lányok! Az indiai haj nagyon rossz? Mi a véleményetek róla? (akinek már volt) esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Én felcsatolva szeretném hordani a póthajat, egy-egy alkalomra. Tehát nem aludnék benne, nem vasalnám szét stb...Európait akartam venni,(volt is, csak rövid) de most nézegettem indiait, és olcsóbb. Mi a véleményetek? nagyon rossz minőségű? előre is köszi:)
2011. okt. 11. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont azt hallottam hogy az indiai a jobb, az európai meg a rosszabb.
2011. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nincs erős szálú egyenes hajad (ami gyanítom nincs :D), akkor nagyon látványosan el fog ütni a saját hajadtól az állaga. Szóval még a hülyének is szemet szúr majd, akármilyen jól összevágják a saját hajaddal, vagy bármi.
2011. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

lópikulát....az indiai tökéletes....nem fog elütni a hajadtól..nekem volt és most is az lesz...nekem keratinosan volt felrakva..most varrva lesz...annyi, h eszméletlen száraz...de ha veszel hozzá a rossmannba ugynevezett szilikonos hajvégápolot 1000 ftért az tökéletes rá...plusz két honapig elegendő..mivel nem kell belőle sok...vagy talán még tovább is..főleg h te nem fogod hetente mosni feltételezem, ha már csatos...igy nem lesz olyan vészesen száraz se....nekem ennyi gondom volt vele...de könnyü volt rá megoldást találni:)

23L

2011. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek:)
2011. okt. 12. 12:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőhöz: Megkérdezhetem, hogy te hol veszed most az indiai hajat?:) és kb mennyiért?
2011. okt. 12. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
elsőt teszveszen vettem...ugy rendelték nekem:) ott 12ezer volt 50gramm....most jobban jártam..mert másodkézből vettem egy még nem használt hajat...tresszeltet...ez 9ezer volt 100gramm....de vater teszvesz....ott 15ért már bőven lehet már 100grammhoz jutni...fontos h REMY haj legyen szálirányos....első osztályu...válogatott...igy nem gubancolodik...és tényleg nem:):):):))
2011. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az USA-ban egyáltalán nem használnak európai hajat csak indiait, mégis ott hordanak a legtöbben póthajat.

Ezt a legendát, hogy az európaihoz csak európait lehet tenni, a magyar hajkereskedők kezdték el terjeszteni.

Nekem van indiai meg ázsiai hajam is és egyáltalán nem olyan mint amilyennel leírják a magyar honlapokon. Még nyers, festetlen indiai hajam is van és tök olyan mint a sajátom.


Voltam egy parókaboltban ahol árulnak póthajat és ugyan azt árulták amit a vaterán is lehet kapni, csak háromszor annyiért. Nevetséges.

Nyugodtan hordj indiai hajat.

2011. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!!! sokat segítettetek:) maradok az indiainál. láttam vaterán Remy haj 100gr 50cm 9500Ft.(kereskedő csaj féle, sok haj van nála) Nem tudom, kicsit féltem, hogy mért ilyen olcsó, de kipróbálom. Az európai most drága nekem:D meg néha felcsatolni tökéletes lesz az indiai:)pláne, hogy a Ti véleményetek is elég pozitív! köszi még egyszer:)
2011. okt. 14. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:

kitől rendeled?:) megirod privibe?mert nekem is kéne lehet...:/

23L

2011. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!