Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Horváth Évának milyen színű...

Horváth Évának milyen színű most a haja, mi ennek a festéknek a neve?

Figyelt kérdés
Nemrég visszafestette barnára és nekem ez a szín nagyon tetszik, honnan lehetne megtudni, hogy mi a neve pontosan? Valaki tudja esetleg???
2009. febr. 20. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Valószínű,hogy ezt csak ő meg a fodrásza tudja!

És lehet,hogy kikevert árnyalat.

2009. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Te írtál a cool tv-n az sms csíkra?:) Amikor azt válaszolta, hogy nem tudja, de olyan mint Márké? Amúgy igen, gyanítom horváth éva nem bement a rossmanba és vett magának egy loreal gesztenyebarna hajfestéket, hanem a fodrász keverte ki neki!
2009. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én írtam oda :) Ezek szerint olvastad, ez jó :)

Köszi azért, azóta is ezt a hajszínt keresem, mert be akarom festeni és nagyon-nagyon tetszik, amúgy gondoltam, hogy nem fogja megmondani adásban : /

2009. febr. 22. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óh persze h olvastam, mindig a cool tv-t nézem :) imádom:) Hova tűnt Oszkár????! Amúgy sztem, nyomtass ki egy képet a horváth éváról a mostani hajszínével és vidd el fodrászhoz, és elvileg ő ki tud keverni vmi olyasmi színt, nem biztos, h pont ugyanolyan, de ha megvennéd ugyanazt a festéket amit az ő hajára kentek, nem biztos h ugyanúgy fogná meg a Te hajadat is. De egy próbát megér, hátha megtudja a fodrász csinálni kép alapján :)
2009. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, én is bírom Oszkárt, az elején nem igazán tetszett, de most már úgy gondolom, hogy ő az, aki ott igazán őszinte és nem teszi az agyát! :)

Köszi, egyelőre most fekete leszek, elhagyom H. Évát :)

2009. márc. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!