Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan lehet leginkább követni...

Honnan lehet leginkább követni a divatot?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy a netről,magazinokból vagy talán a boltokból.Ezek nagyon érdekelnek.Ma egy hete jöttem vissza Londonból és arra jöttem rá hogy a ruháim már nem divatosak.Miért van ez?Talán mert az ottani divatot követtem és itt azok a ruhák elég cikisek.Na de mind1,szivesen várom a válaszokat.
2011. márc. 12. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ige. Pontosan úgy van ahogy mondod. A Londoni /angol divat sokkal előrébb jár mint az itthoni sajnos ez eléggé megnehezíti a dolgokat. De én rájöttem arra, hogy igazából én vagyok divatos a londoni cuccaimban és nem a körülöttem lévők itthoni cuccokban és ezt ők is így gondolják;) szóval fel a fejjel és bátran használd a beszerzett cuccokat:)
2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az embernek rengeteg a pénze és nem tud vele mit kezdeni! xD

Na, de komolyra fordítva a szót! Tök fölösleges, ne azt hordd, ami divatos, hanem amiben jól érzed magam, ami jól áll, amiben önmagad vagy! :)

2011. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az öltözködés megválasztásának legfontosabb szabálya az, hogy annak tessen, aki hordani akarja. Második szabály, hogy álljon is jól neki, azaz harmonizáljon a személyiségével. Az, hogy divatos-e valami, vagy sem, (azaz kövessen valamit, amit mások találtak ki, leginkább a profitszerzés érdekében) teljesen indifferens. A trendiség nem más, mint bebújni valami "előírt" mögé, mert nincs saját ötletünk. Ugyanakkor nem is kizáró ok a megvásárlásban, ha valami divatos.

Jut is marad is elvre átültetve: legyenek cuccai az embernek, amiket szeret és néha frissítse fel egy-egy "divatos" darabbal a ruhatárát.

A divathoz való viszonyulás amúgy EGO kérdése is. Nekem pl elég nagyra sikeredett egóm van ahhoz, hogy fölvegyem a kék farmernadrágot kék farmerkabáttal és sportciővel, holott olvastam valahol, hogy az "hűjdhúde cikí" sőt: "gáz", "ultragáz MAMÁR", mert ugyebár "mamár" mamár van, tehát vétek azt felvenni, ami tizen huszon éve teljesen jó volt. Ahhh, nem csípem az ilyen gondolkodást.

Alapszabály: NINCS CIKIS RUHA, CSAK ELTÚLZOTT MEGFELELNIVÁGYÁS!

2011. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel Párizsban,Angliában,Írországban,Olaszországban és Amerika híres városaiban alkotják a divatot,és a divatversenyeken,ezért valószínűleg nem azért hozatok ezekről a helyekről ruhát hogy cikis legyek!

Nyugodtan vedd fel,ne érezd magad rosszul,mint szakmabeli,én is azokat hordom miket hozatok,vagy én megyek értük(bár az a ritkább)

2011. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a divatblogokban is sok mindent ellehet lesni:)
2011. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.lookbook.nu
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!