Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőr, rikító világos...

Világos bőr, rikító világos kékes zöld szemhez, szerintetek a szőke, fekete, vagy vörös haj áll leginkább jól?

Figyelt kérdés

Én a vörösre szavazok :P

csak kíváncsi vagyok a véleményekre... : )


2011. okt. 21. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Látni kéne, így elképzelve nehéz.
2011. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti hajszín. Minden más erőltetett.

A fekete tuti nem, mindenki annyira erőlteti mostanában, de 2%-ának ha jól is áll. :D

2011. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
mindjárt teszek fel egy kis képet... :)
2011. okt. 21. 21:53
 4/18 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen színű szemre gondoltam ^^.

én sem akarok túlzásokba esni, meg közönséges külsőt, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol...

2011. okt. 21. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a szőke tuti siker. a vörös veszélyes, ha jól sikerül, akkor perzselő tűz is lehet, ha rosszul, akkor meg lakótelepi 50-es kiöregedett pénztáros. a feketét nem ajánlom, túl nagy lenne a kontraszt.


férfi vagyok.

2011. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is angoyn világos bőrőm, és elég világos kék szemem van.

Már 7 éve,hogy vörösre festem a hajam - a pirostól a ciklámenen át a narancssárgáig minden extrém árnyalat volt már - és csak pozitív visszajelzéseket kapok (szóval vagy sunyi a környezetem, vagy jól áll:D). Annyi mindenesetre biztos, hogy a szememet sokkal jobban kiemeli ez a hajszín, mint az eredeti, látszik a képeken is:).

A szőke és a fekete szerintem sápít. A szőke nagyon, a fekete meg még sikerülhet jól, de annál is megvan az esélye, hogy betegesen fehérnek fogsz tűnni. Ami persze nem mindenkinél hátrány:)

2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
A fekete hajszínt felejtsd el,az csak sötétebb bőrű lányoknak áll jól.A szőke szerintem jól állna,mert a kék színű szemhez,világosabb bőrűeknek jól áll.A zöld szeműeknek a vörös haj áll a legjobban.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vörös.
2011. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem feltétlenül áll rosszul a fekete haj ilyen típusú csajoknak..Itt van pl Amy Lee :


[link]


a vörös haj tetszik nekem is a legjobban , bár úgy veszem észre hogy elég gyorsan fakul : /

2011. okt. 22. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

A vörös tényleg gyorsan fakul. Én 2-3 hetente bemosom az alfaparf jeans color nevű színezőjével, aminek rettenetesen élénk színe van, így mindig gyönyörű. A lenövésre is jó. AMúgy 3000ft, és 3-4 hónapra elég, ha nem többre (attól függ, milyen hosszú a hajad, nekem hátközépig ér, és 3ra elég egy).

Amy Leet meg b*sznám tarkón egy szívlapáttal mekkora pózer...

Egyébként van olyan lány ismerősöm, akinek gyönyörűen áll a fekete haj-kékeszöld szem-világos bőr kombó. De ritka.

Plusz a fekete és a szőke nagyon károsít.

2011. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!