Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát vegyek? (bővebb...

Milyen gyantát vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Bikini vonalat és hónaljat szeretnék gyantázni, olyat szeretnék venni ami azért elég olcsó, de nem valami gagyi minőség, ami nem is használ semmit, ja és ez lesz az első, kozmetikushoz nem akarok menni. Azt hallottam hogy a gyanta szed le a bőrszínemből is. Ez igaz? Szolizni járok hetente egyszer, mostmár van egy kis szinem is, és nem akarom hogy le szedje a gyanta mert elég nehezen barnulok. Úgyhogy a lábamra meg epillátort gondoltam, de milyen márkájút vegyek , amit drogériákba is lehet kapni, és szintén egész olcsó, de jó minőségű? Előre is köszi a válaszokat!:)
2011. márc. 12. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
a bőrradír ajánlott mindkettő mellé (gyanta, epilátor), h ne nőjön be a szőr. a bőr felső hámrétegét eltávolítja, de cserébe fényesebb és egészségesebb lesz a bőröd. nekem braun epilátorom van és tökéletes. azulénes gyanta pedig érzékenyebb bőrre is jó.
2011. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sophieka válasza:
szerintem inkább kozmetikus csinálja nem olyan drága és jó kezekben vagy
2011. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még csokigyantát tudnám mondani.
2011. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!