Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemiszerv szörtelenítésére...

Nemiszerv szörtelenítésére milyen gyantát vegyek?

Figyelt kérdés
eddig borotvát használtam de az nem tuljo,kevés ideig tart ugye.gondoltam gyantával tovább tart.az epilátorral nembirom borzasztóan fáj.de milyen fajta gyantát vegyek,és hol?
2009. ápr. 24. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
jah, amugy meg persze lányvagyok:)
2009. ápr. 24. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyantát sok helyen kaphatsz, többek között például a DM-ben vagy a Rossmann-ban is.

Gondolom hideggyantát akarsz... Szerintem a legmegbízhatóbb az X-epil, de túl nagy különbség nem lehet közöttük.


Érdekes módon velem fordított a helyzet. A gyantát nem bírom, viszont az epilátort igen. :)

2009. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább bízd magad egy kozmetikusra! ÉN próbálkoztam egyedül nagyon rossz és kidobott pénz az egész! Ha pedig egy rendes ember megcsinálja szakszerűek sokkal olcsóbb és szebb is.
2009. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kozmetikusnál kb mennyibe kerül?de jaaaajén szégyellősvagyok:):S
2009. ápr. 24. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
hát most nem tudom mert nekem lábgyanta is benne volt úgy fizettem 3000. amúgy a bugyi rajtad marad csaj húzogatnod kell ide oda :D:D meg a kozmetikus nem azzal törődik...:) neki is van sajátja :D
2009. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!