Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok az Ausztrál...

Tapasztalatok az Ausztrál teafa olaj samponról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a korpámra, és elég olcsó. Kellett azért pár hét, mire hatni kezdett, úgyhogy ne add fel könnyen. Viszont mikor sampont váltottam, ismét korpás lett. Most visszatértem rá, mivel nem drága, és természetes összetevőkből van, nem bánom, ha ez lesz az állandó samponom.
2011. márc. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én magát a teafa olajat szoktam használni. DM-ben vettem koncentrátumot (olyan, mintha illóolaj lenne) 30ml-es. A csomagolás hátulján feltüntették, hogy mihez milyen arányban kell hígítani (pattanások, korpa, stb.) Minden hajmosás után alaposan befújom vele a hajam, fél órát pihentetem, aztán megszárítom. Szuper! :)


21/L

2011. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!