Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki mondana valami hatásos...

Valaki mondana valami hatásos szert zsíros arc bőrre, és mitesszerre?

Figyelt kérdés

Hát az a gondom hogy zsíros és mitesszeres az arcom, és erre tud valaki valami jó hidratáló krémet?

Van nekem fekete szappanom, kozmetikusom ajánlotta. És jó is, de még szeretnék valamit kipróbálni, hogy mi lenne még jó, a Garnieres dolgok jók vagy nem? Mert van egy reklám most a tv-be hogy: Garnier Pure 3in1? Az jó vagy nem?


Vagy ha tudtok v.mi jót akkor írjátok le légyszíves.

Bőrradírok jók? 13/L


2011. márc. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem olyan van, garnier pure 3 in 1 , meg csak egyszer hasznaltam...szerintem a garnier pure active jobb a miteszerek ellen
2011. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha, értem, kiszeretném próbálni.

És mennyibe kerül? Hol lehet venni? Bármilyen gyógyszertárba lehet kapni?

2011. márc. 15. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen termék van ami jó ilyen zsíros és egyéb arcbőrre, csak elég drága, de megéri. A La-Roche a legnagyobb német gyógyszergyár és az ilyen problémákra kifejlesztett termékeik fantasztikusan jók és hatásosak. Én lassan 20 vagyok és borzalmas az arcom már 16 éves korom óta és már az atya úristent is kipróbáltam rá és ezeket a dolgokat a nagynéném ajánlotta aki gyógyszerekkel foglalkozik és nem hülyéskedek, de a 4 évnyi csúfságot durván 2.5 hét alatt gyönyörűen rendbe hozta! Inkább rászánok egy kicsit több pénzt, de csodaszép a bőrőm és nem megy tönkre az ilyen szar niveák, garnierek, avonok és sok más szartól. Keress rá az interneten, amúgy gyógyszertárban lehet kapni és nyugodtan próbáld ki, mert teljesen hipoalergén. (először vegyél termékmintákat!)

Sok szerencsét!

2011. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó de aranyos vagy, köszi szépen, kipróbálom :D

Nekem is tele van sebbel, heggel az arcom, a pattanások miatt, meg az orromon olyan sok mitesszer van hogy csak na. :(

2011. márc. 15. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Mitesszer ellen arcradírt készíthetsz:

méz + kristálycukor -> de előtte gőzöltesd az arcodat!

Zsíros arcra csinálhatsz tojásfehérje pakolást, mert az pórus összehúzó.

Amúgy milyen az a fekete szappan? :-)

2011. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!