Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként ajánlott egy...

Mennyi időnként ajánlott egy egyszerű tisztító kezelésre menni kozmetikushoz? 17/F

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire problémás a bőröd. Menj el egyszer, és ő majd megmondja mit ajánl :)
2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha gázosabb, akkor havonta. ha nem, akkor kéthavonta.

de a legbiztosabb, ha megkérdezed a kozmetikust, csak ő ért hozzá. :)

2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyszer már voltam, és mondták hogy nyáron (félév múlva) menyjek vissza. De elég drága egy ilyen kezelés és nem is akarom hogy minden nap tökéletes legyen az arcom, csak hogy ne legyen nagyon gáz. Elég így a fél évente nem?
2011. márc. 16. 07:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosincs pattanásom, csak néha 1-2 mitesszer jelenik meg az arcomon (de szerencsére nem az a feltűnő) és én havonta járok kozmetikushoz. Nagyon jót tesz a bőrnek, szerintem megéri kiadnunk azt a pénzt mert az arc...hát a "legelső" része a testünknek. :)


19L

2011. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A korod alapján én 3-4 hetente hívnálak vissza kontrollra.Ha drágának találod keress mást,ne a szalont fizesd.
2011. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, átgondoltam a fél évet, de nem csökkentem le annyira hogy havonta járja, a negyedévben szerintem kiegyezek, amúgy is látom minden nap hogy hogy áll a helyzet, ha idő előtt bedurvul, elmegyek
2011. márc. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!