Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj állna jól?

Milyen színű haj állna jól?

Figyelt kérdés

Most szőkés-barna hajam van, de nyáron szeretném beszínezni valamilyen melegebb, barnás árnyalatra. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen szín lenne az ideális?!

Megköszönném, ha képet is linkelnétek!

A másik kérdésem, hogy a hajszínező mennyi ideig "bírja"? Kopik vagy lenő? Milyen színű lenne a lenövés?


2011. márc. 16. 14:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy természetes színű a hajam, még nem volt festve/színezve.
2011. márc. 16. 15:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért könnyebb lenne képpel együtt! Így fogalmam sincs milyen szín állna jól. A színező kb 1 hétig bírja, úgy hogy szép színű.
2011. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 just.me ***** válasza:

Képet linkelj magadról, mert ebből hogy szőkés barna most a hajad nem tudjuk mi állna jól.

A hajszínezők nekem volt ami kopott volt ami lenőtt. Érdemes bemenni fodrászkellékes boltban ahol kisegítenek, vagy a fodrászod megkérdeni, mert ami nekem pl lenőtt bnőmnek kopott :D Mindenkinek máshogy hat.

2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tartós hajszínezőket hanyagold... Tényleg. Tavaly júniusban festettem be tartós színezővel a hajam, és még most is benne van a vörös, csaképp fakó.
2011. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen színű most ( arcot nem szeretnék vállalni, max priviben); és ilyesmire gondoltam:

[link]

Szerintetek festékkel vagy színezővel csináltassam? Mit gondoltok, megbánnám?

2011. márc. 17. 13:25
 6/10 A kérdező kommentje:

Vagy pedig ez a haj tetszik még :

[link]


Szerintetek melyik a szebb ?

2011. márc. 17. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
az arcodra voltunk kíváncsiak! de! így hogy megláttam a hajad, be ne merd festeni!!! gyönyörű szép! :D
2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Arcot nem szeretnék vállalni:) Köszönöm szépen, aranyos vagy!!:) De biztos, hogy kezdeni fogok vele valamit, mert elég unalmas :)
2011. márc. 17. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor az a Miley féle hajszín legyen, amit belinkeltél!

Utállaaaak, olyan szép a hajad!! xDDDDD

19/L

2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és kérlek ne utáálj! :D
2011. márc. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!