Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szinű haj állna jól?

Milyen szinű haj állna jól?

Figyelt kérdés
Sötétbarna szemem,világos bőröm és eredetileg sötétbarna hajam van.Most festett fekete,de már unom.Valamilyen más ötlet?Képeket is linkelhettek.Köszi :)
2011. máj. 15. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
vörös? :)
2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lilás :) nekem az nagyon bejön, nem az a rikító a fekete és a lila között
2011. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony,a sötét padlizsán nagyon jól állna!
2011. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem valami extrémebb ;)

pl: [link]

soksikert.^^

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de az extrémek sajnos nem hozzám illőek. :D


Első: vörös melyik árnyalatára gondolsz?Rézvörös vagy inkább sötétebb?


Sötétszőkéhez mit szólnátok ? Mindenképpen sötétebb szin lenne előnyös?Sose volt még világos hajszinem,igy nem tudom,hogy az milyen lenne a világos arcbőrömhöz.

2011. máj. 16. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kis változást akarsz, akkor a vörösesbarna tökéletes lenne, szerintem nagyon szép. viszont ha merészebbet szeretnél kipróbálni, akkor rezesebbe is belekóstolhatsz. mivel fehér a bőröd, így nem hiszem, hogy olyan rossz kisülhetne ebből. nekem is világos a bőröm, és alig várom, hogy kipróbálhassak egy rezes árnyalatot. :)
2011. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,egész jó ötlet ez a vörös.Na,majd még meglátom,hogy mi lesz,először is beszéllek a fodrászommal.


Köszönöm szépen az ötleteket,mindenkit felpontozok. :)

2011. máj. 16. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!