Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanácsok szoláriumozáshoz?

Tanácsok szoláriumozáshoz?

Figyelt kérdés

Elsőre fogok menni életemben, nem tudom, hogy van ez.


Tudtok adni tippeket?

Pl. Hány percre, el kell-e takarni a szemet, ágyékot, szolikrém kell-e stb?


2011. márc. 16. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is nemrég mentem először :D hát igen a szolikrém elősegíti a szép barnulást szóval szerintem vegyél de először még elég egy olcsóbb fajta. Huu hát hogy mennyire menjél be az attól függ hogy milyen a természetes bőrszíned ha nagyon fehér akkor 3-mal kezdd és percenként vidd feljebb, ha alapból banább vagy akkor kezdhetett 6-tal. A szemed csak simán csukd be és tartsd is új mert nem tesz jót ha kinyitod.Ja és nekem a bugyi mindig marad ( így is szoktam nézegetni hogy mennyire barnultam :) ) A sminket pedig mindig le kell mosni, mert ha nem mosod le akkor foltosan fogja meg az arcod!! és még annyit hogy szerintem az álló sokkal jobb :D remélem tudtam segíteni
2011. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 féle szoli" létezik álló fekvő én speciel elsőnek nem mertem fekvőbe menni mondjuk így utólag megbántam h nem oda mentem mivel ott sokkal szebben lelehet barnulni sztem fölösleges a krém csak +pénz kidobás.

Általában a ha fevőbe mész mondjuk 3 fekvő után 1állóba érdemes elmenni mert vannak olyan területek ahol nem tudnak olyan jól lebarnulni mint a fekvőbe a fekvő szoli lehet h pár száz forinttal drágább de megéri vannak csoki szoláriumok azok spec.. nagyon jók de azok szintén drágábbak nem tudom h hol laksz Pesten vagy környékén nálunk (Pestől 40km-re) átlagosan egy perc 85-116forintig terjed.

Én minden leszoktam venni bugyi melltartó jobb úgy hidd el de ha az sem baj h ha nem veszed le a bugyid.

Vannak olyan szolik ahol neked kell letörölni a gépet mikor bemész az üzletben biztos h segítenek.

Hogy mennyi időre menj elsőnek?

Ez természetesen a bőrtípusodtól függ:

1, kérdés milyen színű a szemed?

2,milyen színű a hajad?

3, milyen színű a bőröd?

4, a napon mennyire barnulsz le?

Ha bemész a szoliba megkérdezed a nőtől h mit ajánl neked milyen erősek a gépek.

UI: ha most válaszolsz a kérdésekre szívesen megmondom h menyire menj el:)

18/L

2011. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


hát, a szemem barna, a hajam is, a bőröm elég fehér, enyhén anyajegyes, a vállam meg kicsit szeplős, és nagyon nehezen barnulok. Nem véletlenül szeretnék szoláriumba menni :)


Ennek a csokicsöves dolognak már én is jópárszor utánaolvastam és csupa jókat hallottam, viszont elvileg csak a felsőbb rétegekben hatásos és gyorsabban kopik. Ez nem tudom, mennyire jellemző, hogy tényleg muszáj hetente menni mert 2 hét alatt lekopik?

2011. márc. 19. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
hátha szeplős vagy ill. nagyon fehér a bőröd akkor sztem 3perc elég és az lenne a legjobb ha egy héten keresztül napi 3percre mennél hidd el meglenne az eredménye, am meg igen heti 1x érdemes elmenni én most elég barna vagyok pont jó színű de heti 1x 6percre énis elmegyek azért h megmaradjon a színem
2011. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!