Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet, hogyha valakinek...

Hogy lehet, hogyha valakinek rövidebb a haja annak gyorsan nő, és akinek derékig ér, annak meg nem nagyon akar tovább nőni?

Figyelt kérdés
elnézést a hülye fogalmazásért,de az unokatesómnak kb.3 éve ugyanolyan derékig ér a haja és nem nagyon akar neki nőni.Ez mindenkinél így van?mert elméletileg havi 1 cm körül kéne h nőjön a hajunk,nem?
2011. márc. 17. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem töredezett nagyon a haja? Mert akkor nem nagyon lesz hosszabb. Egyébként van egy határ, amitől nem nagyon nő tovább az ember haja, ez egyénenként változó. De általában csípőig mindenkié képes megnőni. Én nem hallottam még ilyenről, hogy ha hosszabb lassabban nő. Az enyém combközépig ér, és van, hogy 2-2,5 centit nő havonta. A rövidebb hajnál viszont egyértelműen feltűnőbb, ha nő 5 centit, mint a derékig érőn. Ha 3 éve nem nőtt semmit, az durva. Néha előfordul, hogy egy ideig leáll, vagy nagyon lelassul a hajnövekedés. Ha nem törött a haja, és nem is vágja, akkor valószínűleg ez lehet nála, vagy az átlagnál rövidebbre képes csak megnőni a haja.
2011. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.ebben biztos van valami igazság,bár nem hiszem hogy töredezett lenne a haja.Viszont találtam egy érdekes részt: [link] ez is jó sokáig nőhetett
2011. márc. 17. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak durvábbak is: [link]

[link]

Na ekkora nekem sem kéne, pedig én igazán hosszú haj mániás vagyok. XD

Ez viszont nagyon szép szerintem: [link]

2011. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

te atya ur isten!!!

ekkora hajak:D

az en sulimban van egy kiscsaj,akinek seggen alul van egy picit a haja,de amekkora a kepeken van,az fhu,az nagyon hosszu:O

2011. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon hosszú de ez is: http://www.youtube.com/watch?v=LLJ6Gs6rfxA
2011. márc. 17. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, a legtöbb ilyen hosszú haj ázsiai nőknek van. Teljesen más a hajuk, mint az európaiaknak. Sokkal vastagabbak a hajszálaik, így nehezebben is törik. De egyenes, az nekem nem nagyon tetszik, úgyhogy nem cserélnék velük. :D
2011. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D és azt ind megmosni,fésülni...hát,nem könnyű
2011. márc. 17. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy enm akar hosszabbat és rendszeresen visszavágatja? :D Amúgy elvileg kb. 6év egy hajszál élettartama, ha valakinek lassan nő a haja, akkor nem fog ezalatt bokáig nőni neki. Ja meg a hosszabb haj több hatásnak van kitéve, úgyhogy könnyebben is törik, szárazabb is, elhaltabb is. A rövidebb haj még fiatalabb, frissebb és jobban is látszik, hogy nő. :D
2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vágatja vissza
2011. márc. 17. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem extrem rövid lett a hajam par honapja a derekig eröböl,es egyaltalan nem nöl gyorsan...ez emberfüggö...es amugy ha hiszel a vonzas törvenyeben az is befolyásolja tudat alatt...foglalkoztat a kerdes,mert kiirtad,es ugy vagy vele hogy atied lassan nöl,másoke gyorsan(föleg a rövid hajuake)ami persze nem igaz,csak ezt vonzod be...olvass utana ha erdekel,nem hülyeseg!
2011. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!