Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfi arckrémek miért...

A férfi arckrémek miért kerülnek 2-szer annyiba? Van valami különbség? Férfi létemre használhatok nőit?

Figyelt kérdés

Barátnőm Nivea arckrémét szoktam néha használni, veszek magamnak is, de van For Men is, csak kb 2-szer annyiba kerül. De sztem ez csalás és emiatt nem fizetek ki 2-szer annyit hogy ugyanaz legyne benne. Pl. van a Labello is, na abból is a férfi 750 a sima 500 a másik márka 250 és igazából mind3 ugyanaz.

Szóval van azzal valami gáz, hogyha női arckrémet használok?

21/F


2011. márc. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Simán használhatod a nőit, én amúgy sem ajánlanék többet, mint reggelre egy hidratálót napvédővel, estére pedig mehet egy sima hidratáló pl nivea.
2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem gáz. Én ugyanígy vagyok a borotvahabbal, abból a női kétszer annyiba kerül, csak mert rózsaszín és van rajta egy virág...
2011. márc. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más a férfi és a női arcbőr.Szerkezetileg és a borotválkozás miatt is.Azért drágább,mert erre alapoznak.Neked a borotválkozás nagyobb irritáció.Használj saját bőrre való termékeket.
2011. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj professzionális termékeket! Többet ér mint a nivea. A nivea csak vazelin=ásványi olaj=paraffin olaj=kőolaj származék... (Ilcsit ajánlom)
2011. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatsz nőit,persze.De szerintem a kulcs az illatban van,sok férfi ódzkodik tőle,hogy nőies illatú legyen az arca.Ez ugyanolyan,mint pl. a dezodor,nők nem fújják magukat férfi sprayvel,és fordítva sem.Egyébként igaza van annak is,aki azt mondja h a férfiak bőre más,a nőknek sokkal vékonyabb,puhább bőrük van,így nekik elég egy enyhébb,könnyű krém is,ennek hatóanyagai nem biztos h átjutnak a férfiak vastagabb,durvább bőrén keresztül.A férfi arcápolókban több a hatóanyag is,erre is csak a dezodort tudom felhozni,jóval több bennük az illatanyag és alumínium-só,mint a női spraykben.A semminél azonban bármi jobb,és már az is dicséretes h egyáltalán használsz valamit:)
2011. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!