Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vegre semmi patanasom, de a...

Vegre semmi patanasom, de a foltok megmaradtak! Mit tegyek, hogy azok eltunjenek?

Figyelt kérdés
Esetleg a szolizas segitene? Irjatok tippeket. segitsetek:(
2009. febr. 22. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Korrektor. Alapozó. Én azt olvastam hogy ezeket nem lehet eltüntetni.:(
2009. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mélyhámlasztással el lehet tüntetni, csak sajna elég drága, most én is erre gyűjtök. Azt hallottam, azoktól akik voltak hogy ez tényleg használ!


Itt olvashatsz róla többet:


[link]

2009. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szolizástól jöhetett elő pont, mert ha a friss nyomkodást erős nap vagy sugárzás éri akkor keletkezik a bepigmentálódás! a mélyhámlasztás nagyon jó de azt jó pár nepig nap nem érheti még egy pici sem! Én kozmetikus vagyok én a mikrodrmabrasiót csinálom ami kíméletesebb ennél a mélyhámlasztásnál de hatásos! És sokkal olcsóbb! Ha segíthetek vagy kérdésed van írj!
2009. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!