Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Most bebeszélem magamnak...

Help! Most bebeszélem magamnak, hogy a hajvasaló tönkretette a hajam? /lent folytatódik/

Figyelt kérdés
Most előszőr kivasaltam a hajam,azért mert nekem enyhén hullámos,szóval nem kell vasalnom,de msot kipróbáltam. Elötte nem fésültem ki és néhol kitépte a hajam,és msot meg olyan mitnha töredezett lenne és néhol ilyen kis hajszálok vannak amik rövidebbek :SS (nem tom máshogy megfogalmazni) És ráadásul a hajam ritkábbnak is tűnik. Most bebeszélem magamnak vagy tényleg lehet ez egy hajvasalástól? Lécci segítsetek,hogy mit lehet ilyenkor tenni.
2011. márc. 19. 17:03
 1/2 kittenke ***** válasza:
100%

Egy normális hajvasaló nem csinálhatna ilyet. Nekem nagyon régen volt egy néhány ezres, ami nem egyenesített csak égetett. Kb az után lett nekem borzalmas a hajam.

Az konkrétan rossz ötlet volt, h nem fésülted ki. Biztos azért tépte meg a hajad.

A göndör hajnak nagyobb a volumene, mint az egyenesnek. Szerintem attól látod most ritkásabbnak.

Legközelebb tegyél a hajadra valamilyen hővédő terméket és mindenképp fésüld ki a hajad.

Most esetleg annyit tehetsz, hogy teszel rá egy pakolást.

2011. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz... Így látszik, milyen tré állapotban van néhol... :D Egyszeri vasalástól nem nagyon lesz baja, nyugi. A ritkább meg csak látszat, a vasalástól mindenkinek lenyalt lesz a sérója.
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!