Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel a festekkel milyen...

Ezzel a festekkel milyen szinü lesz a sötétszőkés, picit csibesarga arnyalatuu hajam?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnek világos szőkét,azt a nagyon világosat,de megse legyen ősz szinu :D

sötétszőkés-csibesárgás a hajam. csak sajnos fent eléggé ki van nőve :/

engem nem zavar,de aprilisban majd szeretnem befesteni.

vagy milyen festeket kellene beszereznem?

milyen hatást ernek el,ha iylenre festenem a hajam? sok a sarga pigmentem,azthiszem,mert eddig altalaban csibesarga hajat ertem el,pedig szőkitöpor is volt aze gyik festekhez. a kepen a nőnek vilagos szőke volt a haja,picit sargas,de nem durvan.

most viszont olyan hajat szeretnek,mint a belinkelt kepen a nőnek :):P

vagy mint ennel christina aguileranak:) : [link]

16l


2011. márc. 19. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is olyan hajat szerettem volna, mint Christina! ez nem ér!!!! Nekem először Lindsay Lohanes volt, de aztán rájöttem, hogy ez jobb lesz.

Most olyan mókus barna és hasábkrumpli szőke keveréke. Régen volt benne padlizsán melír is, de lenövesztettem, mert meguntam, mert már három hónapja olyan volt, uncsi lett. Nem tudom, hogy lesz ebből Christina!


én is 16/L


amúgy nem nyitunk féjszbúkon egy hajfestős lájkolós oldalt? Sok hozzánk hasonló csatlakozhatna, akiknek a legnagyobb bajuk, hogy milyen hajszínük legyen! Ha esetleg nem vesznek fel majd egyetemre, vagy nem jön össze valami szakma, mert a hajunkkal voltunk elfoglalva, akkor még ki tudja, hátha már annyi ilyen hajszínű lány lesz abban a kis klubban, hogy összefoghatunk, és még sokra vihetjük vele!

2011. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:DD hehe köszi!

nyithatunk,ha gondolod:D privibe megirom,h mi a nevem facen.

:)

neked mi a neved?

2011. márc. 19. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!