Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ma befestettem szőkére a...

Ha ma befestettem szőkére a hajam, ami csibesarga lett, holnap már festhetek bele melireket (ismet szőkét)?

Figyelt kérdés
tudtam,h csibe lesz,tisztaban voltam vele. a kerdesem az lenne,h nagy baj lenne e ,ha holnap hamvasszőke melirokat tennek a hajamba? mert nekem ugy mondtak,h 24orat kell varni ha muszajbol kell ujrafestenem
2011. aug. 31. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy tincset kiprobalsz, megszaritod es megnezed, hogy mennyire tette tonkre a hajad, vagy mennyire nekem.

Nekem egyebkent 2 hetet mondott mindig a fodrasz ujrafestes miatti varakozasra.

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
várj legalább 2 hetet, és utána hamvasítsd. tönkre megy a hajad, ha holnap megint meg kínzod.
2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kell 24 órát várnod.ráfetheted nyugodtan.meg amúgy is nem az egészet fested újra.
2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem varok 2hetet,mert hetfon uj suli,és nem akarom h beskatulyazzanak csibenek:D
2011. aug. 31. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem teljesen mindegy, hogy mit tortenik, vagy nagy baj-e?

Bocsi, nem kotekedes, csak szerintem ezt te mar eldontotted.

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két hetet legalább várni kell, de ha nem vársz akkor én sem értem mi a kérdés.


Mindenesetre inkább skatulyázzanak csibének, mint kopasznak.

2011. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a hajad szerkezete. Az enyém mindent elbír és volt olyan, hogy egy órával a fodrász után újramelíroztam,mert nem tetszett. Igaza van a fentinek, hogy próbáld ki egy tincsen és akkor látni fogod, hogy mi történik.
2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ha kiprobalom egy tincsen,akkor csak egy pici festeket kell a talba tennem,ugye? mert mindre az van irva,h kesobbre nem lehet eltenni,azaz egeszet nem keverhetem össze
2011. szept. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!