Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált neked a Syoss Moisture...

Bevált neked a Syoss Moisture sampon, baézsam és hajpakolás?

Figyelt kérdés

Fényes,táplált,vagy milyen lett tőle a hajad?


Rapunzel,ha erre jársz még szeretném megkérdezni,hogy miért váltottál át a babasamponokra?Régebben amiket használtál samponok nem váltak be? Mit tett a hajaddal a fent említett és a Gliss Kur Asia straight hajpakolás? (más is válaszolhat ezekre a kérdésekre,aki kipróbálta,de ha nem akkor legalább a "rendes kérdésre" válaszoljon.:D)


Köszi a válaszokat.:)


2011. márc. 20. 18:24
 1/2 A kérdező kommentje:
balzsam*
2011. márc. 20. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:

A Syoss moisture pakolás nagyon jó. Könnyen fésülhető és csúszós lesz tőle a haj. :)

Azért váltottam babasamponra, mert sokkal jobb a hajamnak. Hidratáltabb tőle, mint a sima SLES samponoktól, amiktől csak gubancos meg durva tapintású lett. Egy SLES sampont próbáltam, ami még egész jó, a Garnier Natural avokádós-karités. Az nem szárít annyira, mint a többi. Nagyjából úgy tudnám érzékeltetni a szulfátos és a Dulgon közötti különbséget, hogy mikor szulfátossal mosok hajat, meg rakok rá balzsamot, pakolást, leave-in balzsamot és még egy kis olajat, akkor érem el ugyanazt az eredményt, mint amikor szulfátmentessel mosok plusz teszek rá egy kis olajat, és semmi mást.

Az Asia straightet régebben használtam, másfél-2 éve körülbelül. Most már nem nagyon veszek ilyeneket, csak maximum ha nagyon akciósak, mert úgyis csak pár mosásra elég, és jó drága. Egy kis kókuszolajjal ugyanazt az eredményt érem el szinte. Nagyjából ugyanolyan a hatása az Asia straightnek, mint a Syossnak. :)

2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!