Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha még nem voltam szoliba?

Ha még nem voltam szoliba?

Figyelt kérdés
hány percre menjek...+stb..
2011. márc. 23. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon világos a bőröd, és a cső is frissen cserélt, tehát új, akkor max.10 perc szerintem.

Ha barnább a bőröd, akkor mehetsz több időre is első alkalommal.

De ahová mész, biztosan segítenek a számodra optimális időtartamot kiválasztani.

2011. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, hogy mennyire vagy klausztrofób hajlamú, ez alapján döntsd el, hogy álló vagy fekvő szoliba mész-e. Sok helyen már EU konform csövek vannak, amiktől nem égsz le - főleg a Kiwisun franchise ugrik be, náluk tutira ilyenek vannak.

Ha bemész, szólsz a pultos lánynak, hogy most vagy először, ő biztosan segít, és Te tudod, mennyire szoktál leégni a napon, ezt elmondod neki, és ő meg megsaccolja, hol, mennyi időt tölthetsz el. Ált. az első alkalom olyan 6 és 10 perc között szokott lenni.

2011. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!