Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nagyon elcseszem...

Szerintetek nagyon elcseszem a hajam ha befestem szőkére?

Figyelt kérdés
most világosbarna hajam van..ja és 13/L
2011. márc. 23. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szőkével mindenféleképpen. Főleg 13évesen, nemis tudom hogy jut ilyen az eszedbe.. ha a 44-esen akarsz állni hajrá
2011. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

nem tudom hova akarsz te 13 évesen hajat festeni.. a szüleid sem hiszem, hogy örülnének neki, ha meg megengedték, akkor bizonyára nekik sincs megfelelő értékrendjük a gyerekneveléssel kapcsolatban. a fiúk a természetes hatású lányokat sokkal jobban szeretik, és arról had ne beszéljek, hogy 1-2 hét alatt lenő és festegetheted megint be.. csak a baj van vele. a szőkére festett lányok meg am is p*csásabbnak tűnnek. :)


17/L

2011. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen szőkítettem ki először. A szüleim nem engedték, de vettem egy doboz szőke hajfestéket, és a barátnőméknél befestettük. Úgy mentem haza, és már nem tudtak mit tenni. Sőt! Meg is dícsérték, hogy milyen jól áll, meg hogy előnyös. Azóta anyukám festi.

24/L

2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen tönkreteszed!!! 4éve voltam szőke 1 hete festettem be barnára mert alig nőtt és törött folyamatosan hiába a vágás és a sok drága pakolás! Ha szép és hosszú hajat akarsz ne szőkítsed.


19/L

2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz akérdésedre: igen, határozottan.

13 évesen ne fesd a hajad, se hennával, se ezzel se azzal. Mindenki csak kibeszélne, hogy mit képzelsz 13 évesen, hogy festegeted ahajad, hidd el.

Lehet hogy nem is állna jól. Amúgy maximum CSAk hennával fesd be a hajad ha idősebb korodban befested. Mi van ha mégse tetszik? Akkor már az eredetit sosem kapod vissza, max ha vársz éveket hogy lenőjön, a henna meg kimosódik. Amúgy a festékben lévő méreganyagokat beszívja a hajad és a fejbőröd, ami bekerül a véredbe, szóval ráadásul egészségtelen is.

Amúgy meg ha odáig jutottál hogy feltedd itt akérdésed, hogy nagyon elrontanád-e szerintem te sem akarod igazán.

2011. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

13 évesen ne fesd a hajad szőkére, főleg ne egyedül.


Nekem 13 évesen anno napszítta melírt engedett az anyukám és azért is rengeteget kellett hisztiznem.

Nem, nincs baj az értékrendjével, se az enyémmel azóta orvostanhallgató lettem.


Egyébként meg otthon nem fogod tudni jól megcsinálni, tény h én itthon festettem de 3 lépésben és így is került vagy 10 000 forintomba a festék+hajápolók tömkelege hogy ne haljon meg a hajam.

Kérdés miért nem fodrásznál csináltam? Mert akkora loboncom van hogy Pesten vagy 15-25 között csinálták volna meg és múltkor Perényiéknek se sikerült olyat csinálni amit én akartam.

Lenövést fodrász fogja festeni, azt nem olyan drága és én meg nem tom mennyire tudnám egy árnyalatra összehozni...


Röviden tömören:

Még várj vele gimi 2.-ig kb. és addig olvasgass utána hogy miket írnak neten- akár külföldi oldalakon hogy hogyan kéne ezt megcsinálni.

2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Igen, tönkreteszed! Nekem 4 évig volt szőkére szívatva a hajam, és valami borzasztó csúnya lett 1-2 év után... Nagyon töredezett, érts: konkrétan az egyik oldalon látványosan rövidebb volt, mint a másikon, stb... Aztán jöhetett az olló!

Most két hónapja barna vagyok, már kezd rendbe jönni, bár a vége még mindig iszonyú csúnya és töredezik.

19/L

2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szőke minden hajat tönkre tesz...de az eredeti világos barnát akarod befesteni azt talán nem annyira főleg ha nem vasalod...de számítsd arra hogy jobban fog töredezni ki fog száradni egy kicsit és nem fog olyan gyorsan nőni ha meg vasalod is akkor az a kevés is ami nőne vissza törik.
2011. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!