Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vélemennyel vagytok a...

Milyen vélemennyel vagytok a garnier pure 3in1-el? Bevállt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a garnier pureactive mitesszer eltávolítóját használtam,meg vmi pureactiv hidratáló,mattitó krémet meg ilyen pumpás arctisztítót,de azok egész jók,ez se lehet sokkal rosszabb! :) bocsi,h nem a termékről írtam konkrétan,csak én szeretem,tehát tuti jó!:)pláne maszknak használva.:)
2011. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább sima arctisztítót vegyél ( krémeset/ zseléset), mert ennek bőrradírozó hatása is van, viszont, ha te arctisztítónak használod, akkor az minden nap kell, szóval az olyan, mintha minden egyes nap le is radíroznád, ami nagyon nem tesz jót. Tapasztalatból mondom, hogy az ilyenek sokszor többet ártanak, de az is lehet, hogy az én bőröm volt túl érzékeny. :S
2011. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én pont ma vettem..

reménykedem benne :)

megér egy próbát úgy gondolom.:)

2011. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!