Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek archoz milyen frizura...

Kerek archoz milyen frizura az előnyös?

Figyelt kérdés

Jelenleg hátközépig érő vékony egyenes szálú szőkére festett hajam van frufru nélkül.

6 hónapos kismama vagyok, kikerekedett az arcom.

Ötleteket és tanácsokat várok, milyen frizurával tudnám optikailag hosszabbítani az arcom ami könnyen kezelhető?

Teljesen rövidet most szeretnék, esetleg más fazont, most egyforma hosszú az egész. Vágassak frufrut?

Vagy tetessek bele sötétebb tincseket?


2011. márc. 25. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú fazonok jobban kiemelik ezt a típust, mint a rövid. A tépett hatású, fokozatos frizurák a legelőnyösebbek, emellett pedig a magasan összefogott haj, melyből pár laza tincs lóg ki. A frufru nem mindenkinek áll jól, ha Neked igen, akkor vágass nyugodtan. Lehet hogy előnyösebb lenne ha sötétebb hajszínt választanál. De nem tudom mi állna jól Neked. Remélem azért segítettem. :)
2011. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok. a választékod ne legyen túl oldalt! optikailag nyújt ha fokozatosra vágatod a hajad.
2011. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!