Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tapasztalt hasonlót?...

Valaki tapasztalt hasonlót? Közepesen sötét barna hajam volt (festett) és ma befestettem egy olyan festékkel amin az volt hogy sötét barna és a képen is szép sötét barnának tűnt.

Figyelt kérdés
Miután megszáradt, dobtam egy hátast mert FEKETE lett a hajam. Palette Color-al lett festve. Valaki tapasztalt hasonlót?
2011. márc. 25. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyennel volt festve alul a hajam. a szőke mellett tényleg feketének tűnt. de ha egy fekete mellé állsz akkor látszik a különbség.
2011. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezen a lapon kétnaponta elpanaszol valaki hasonlót. :D

A festékeken a szín meg csak úgy van, ritkán hasonlít az eredmény. :D

Képzelheted, mikor vörösesbarnával rámentem a hajamra, a végén meg erősen lilára hajazott az eredmény... O_o"""

A Palette meg amúgy is csak bóvli parasztvakításra, nagyon sok embernél az a tapasztalat, hogy nem az a szín, allergiát váltott ki, vagy hamar kikopott.

Ja és én is valami Palette termékkel kaptam a lilát. XD Soha többet. :D

2011. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tapasztaltam ilyet, mivel én fekete hajat akartam, csak attól eléggé hullott, ezért palette sötétbarnát vettem, amitől ugyanolyan fekete lett, csak már nem hullott :D sőt utána már csak világosbarnával!! festettem, amitől szintén ugyanolyan fekete lett. Most, hogy már világosabb színű a hajam, ahhoz fodrásznak kellett szőkítenie..
2011. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos a palette sötétbarnák befeketednek legtöbbször :( habárnem csak a palette festékek, hanem a legtöbbjük... ha sötétbarnát szeretnél akkor 5-ös színmélységűt vegyél (középbarna) mert legtöbbször sötétebb lesz mint a dobozon. Viszont van egy jóhírem is :) szerintem kb. 3-4 hajmosás után kopni fog a színe... viszont ha full feketével kented volna be, akkor tényleg le kellett volna szivatni. Ha rámhallgatsz legközelebb Schwarzkopf Brillieance bársonybarnával (velvet brown azt hiszem) fested be, álomszép sötétbarna, selymes és gyönyörűen csillog ;-)
2011. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

bocsi előző vagyok

*Schwarzkopf Brilliance

2011. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Most megfogattam hogy nem veszek több palettét! És addig mosom a hajam amíg ki nem kopik. Gondoltam arra hogy fodrásszal meg koktéloztatom mert elvileg az nem olyan káros mint a szivatás. Szerintetek jó ötlet ?

2011. márc. 26. 11:47
 7/14 anonim ***** válasza:

07:41-es vagyok

Rosszul mondtam az előbb, a fodrász nekem is ezt a koktélozást csinálta a hajamon, csak nem jutott eszembe, hogy is hívják :D Hát az a helyzet, hogy utána elég töredezettek lettek a hajvégeim, de párszor levágtam magamnak itthon 1-2 centit, meg mindig használok pakolást, és attól most kezd rendbe jönni. A másik dolog meg, hogy ha a sötét hajról leszedik a színt, akkor abból először narancssárga lesz, szóval után még számolj rá egy pár hajfestést, mire megkapod azt a színt egyenletesen, amilyet szeretnél magadnak :)

2011. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
akkor inkább mossam sűrűn és hagyjam hogy kopjon ?
2011. márc. 26. 12:19
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem mosd sűrűn és hagyd hogy kopjon, lehet hogy utána már tetszeni is fog a színe! a koktélozás is nagyon káros!
2011. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor azt hiszem sűrűn mosom és hagyom így. Az volt a dobozra írva hogy tartós színező. Remélem hogy a tartósat csak azért írták hogy megvegyék és nem tartós.. :D
2011. márc. 26. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!