Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időre és milyen időközö...

Mennyi időre és milyen időközönként jártatok szoláriumba mire barnák lettetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak és kizárólag a géptől függ!Egyébként én a 3.-nál már barna vagyok.
2011. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5percre(hófehér böröm van!!!!) és már az első után látszott egy-két árnyalat különbség :)

hetente egyszer 5perc, 4-5 alkalom erejéig!

2011. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a szolit. hétvégén feküdj ki a napra fél órára és máris barnább leszel..én szombat vasárnap kifeküdtem 1 órára és tök szépen lefogott. 17L
2011. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg a géptől függ. De a bőrödtől is.


Nekem világos a bőröm, de megkockáztattam a 10 percet elsőre, mert alapból nem szoktam leégni.

Semmi nem történt, semmi nem látszott.


Másik szoliba mentem 3 nap múlva és 10 perc alatt pirosra sültem. Erről ennyit. Ráadásul olyan egyenletesen, hogy minden porcikámat érzem. (most várhatom, hogy lehámlik vagy bebarnul... ebben még nincs tapasztalatom :S)


Szóval a legjobb amit tehetsz, hogy érdeklődsz, mielőtt befekszel.

2011. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!